« Strona Główna

szukamy: rynny dachowe

rynny dachowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Pustaki, Inne, Budownictwo mieszkaniowe, Sklepy budowlane, Rynny,


Hurtownia budowlana SBB

Skład materiałów budowlanych SBB z Wrocławia oferuje materiały budowlane: m.in okna Fakro i akcesoria dachowe. Także pustaki ceramcizne Porotherm, cegła klinkierowa CRH, dachówki Ruppceramika, rynny tytanzynk Rheinzink, wełna Rockwool.

www: http://www.sbb.net.pl

:: szczegóły

.: Pokrycia dachowe

DOMAX zajmuje się działalnością handlowo-usługową od 1995 roku. Specjalizuje się w dziedzinie pokryć dachowych i innych materiałów wykończeniowych. W ofercie firmy znajdziemy pokrycia dachowe, dachy, rynny oraz okna dachowe. Firma jest importerem produktów firm Creaton i Plannja.

www: http://www.dachydomax.pl/

:: szczegóły

Systemy rynnowe

Bratex Dachy to lider na rynku produkcji pokryć dachowych oraz producent Systemu Orynnowania Struga. Zakład współpracuje z największymi producentami w tej branży na całym świecie. Sam System Orynnowania Struga jest bardzo innowacyjny przy zastosowaniu blach najwyższej jakości. Produkowany jest w dziewięciu wariantach kolorystycznych, komponuje się z każdym rodzajem dachu: od betonowej dachówki przez blachę, a skończywszy na pokryciach ceramicznych.

www: http://www.struga-rynny.pl/

:: szczegóły

.:Dachy Domax-Bis

Działalnością handlową i usługową zajmujemy się już od 2003 roku. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim materiały na pokrycia dachowe, takie jak dachówki ceramiczne, blachy dachówkowe i akcesoria dachowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. W ofercie posiadamy również okna dachowe i kompleksowe zestawy odprowadzania wody deszczowej.

www: http://www.domaxbis.pl/

:: szczegóły

Pokrycia dachowe, akcesoria, szwedzkie blachy, blachodachówki, rynny,

Nasza specjalność to pokrycia dachowe, a oferta zawiera produkty takie jak: szwedzkie blachy, blachodachówki, dachówki ceramiczne i betonowe, rynny pcv i stalowe, folie dachowe, okna dachowe renomowanych producentów: Mdm, Erlus, Koramic, Euronit, Fakro, Plannja Siba.

www: http://www.abito.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt