« Strona Główna

szukamy: rysy

rysy - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Cegły, wapno, materiały sypkie, Dachówki, Ceramika budowlana, Budownictwo mieszkaniowe, Budowa domów, Programy dla budownictwa, Inne, Inne,


PM-Bau.pl

Budowa domów - energooszczędnych, pasywnych, kosztorysy. Kierownik budowy, inspektor nadzoru, Kraków, Małopolska, Śląsk

www: http://www.pm-bau.pl/

:: szczegóły

Kierownik Budowy Warszawa

Specjalistyczna firma zajmująca się świadczeniem kosztorysów i drobnych usług remonotwo-budowlanych zaprasza do skorzystania ze swojej oferty! W niej miedzy innymi nadzór budowlany ? kompleksowy i na najwyższym poziomie. Następnie nadzór inwestorski kierowany do klientów biznesowych. Jeżeli potrzebny jest doświadczony kierownik budowy, wtedy możemy ci go zaoferować!

www: http://www.nadzorybudowlane-grojec.pl/

:: szczegóły

Przeglądy techniczne budynków Poznań

Uznana firma z Poznania funkcjonuje na krajowym rynku. Realizujemy solidny nadzór budowlany. Dla naszej firmy najistotniejsze jest bezpieczeństwo ludzi, z tej racji zwracamy wyjątkową uwagę na wszelkiego typu uchybienia, które są szkodliwe dla życia i zdrowia. Przedsiębiorstwo jest nastawione na permanentny rozwój, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

www: http://www.mdprojektkui.pl

:: szczegóły

Otoczaki, hurtownia i skład kamieni

Nasza oferta stanowi rozszerzenie asortymentu kamienia naturalnego oferowanego przez naszą firmę Kamień dla Ciebie o nowe owalne kamienie tzw: otoczaki w rozmaitym kolorze i wielkości. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć wiele kamieni naturalnych takich jak skalniaki, otoczaki, grysy, żwir. Kamienie świetnie nadają się na budowę kominków w ogrodzie, jako budulec na ogrodzenia można nimi również wykańczać ogrodowe oczka wodne.

www: http://www.kamien-otoczaki.pl

:: szczegóły

Audyt energetyczny certyfikaty świadectwa energetyczne kosztorysy

W związku z wprowadzeniem obowiązku od 1 stycznia 2009 r., oferujemy fachowe świadectwo energetyczne, inaczej certyfikat energetyczny, dla lokali mieszkalnych, budynków oraz części budynków stanowiących samodzielną całość techniczno-użytkową, zgodnie z obowiązującymi przepisami i sztuką inżynierską.

www: http://www.kosztorysy-budowlane.pl/

:: szczegóły

Hurtownia budowlana Cebj Wrocław

Skład budowlany <a href="http://www.cebj.pl" title="Hurtownia budowlana Wrocław">Hurtownia i materiały budowlane - Wrocław i okolice</a>Cebj Wrocław poleca materiały budowlane m.in. fundamenty (betonowe bloczki fundamnetowe), ściany (m.in. pustaki ceramiczne Porotherm, bloczki Ytong, Silka), pokrycia dachowe (dachówki ceramiczne i betonowe, karpiówki) oraz stropy. Bezpłatne doradztwo i kosztorysy budowy domu.

www: http://www.cebj.pl

:: szczegóły

AKUST Obsługa Budownictwa - nadzory, kosztorysy, projekty, certyfikaty

Firma AKUST zajmuje się szeroko rozumianą obsługą budownictwa. Dla naszego klienta jesteśmy w stanie zrealizować kosztorys robót, projekt budowlany, wykonać inwentaryzację czy prowadzić nadzór budowlany. Od początku roku 2009 firma rozszerza swoją działalność o certyfikację energetyczną.

www: http://akust.pl/

:: szczegóły

Aranżacja wnętrz

Strona z programami dla budownictwa będąca jednocześnie sklepem z projektami budowlanymi. Posiadamy całą gamę programów do aranżacji wnętrz, pokoi, ogrodów, przestrzeni. Zaprojektuj sam swoją łazienkę, dobierz kolory, meble dla swojego pokoju. Dodatkowo wiele aplikacji wspomagających obliczenie kosztów budowy (kosztorysy) oraz profesjonalne projektowanie konstrukcji budowlanych.

www: http://www.budownictwo.swiatprogramow.info

:: szczegóły

Nasze Tatry

Ten serwis stworzony został głównie dla miłośników gór wysokich, turystów oraz wszystkich którzy lubią piękne widoki. Znajdziecie tu mnóstwo informacji, porad i zdjęć na temat najwyższych gór Polski. Strona ta jest w ciągłej rozbudowie i brakuje jeszcze wielu informacji. Chcę zaprosić wszystkich miłośników i ochotników do rozbudowy tej strony. Jeśli byłeś w jakimś miejscu o którym jeszcze nie ma wzmianki na tej stronie i chcesz się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem - pisz do nas.

www: http://www.nasze-tatry.com

:: szczegóły

Ceny materiałów budowlanych

W serwisie Co za ile można znaleźć aktualne ceny materiałów budowlanych oraz kosztorysy. Kalkulatory pomogą nam dobrać m.in. właściwą grubość izolacji, a także sprawdzić zużycie energii elektrycznej. W szukaniu właściwego producenta pomogą nam rankingi firm budowlanych.

www: http://cozaile.budujemydom.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt