« Strona Główna

szukamy: sieci wi fi

sieci wi fi - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Ogólnobudowlane, Kable i przewody, Projekty indywidualne, Budownictwo jednorodzinne, Inne, Instalacje gazowe, Instalacja elektryczna, Remonty i modernizacje, Inne, Sklepy internetowe, Inne, Alarmy, Instalacje alarmowe, Inne, Inne,


MebloRent - Wynajem mebli biurowych, klimatyzacji, szafek i wyposażeni

MebloRent jest wiodącą firmą na rynku Polskim jako dostawca i producent mebli biurowych. Szczególnie branża budowlana. Wynajmujemy wyposażenie do kontenerów jako tymczasowe biura budowy.w skłąd akcesorów wchodzą regały na dokumenty, szafki na ubrania, biurka, krzesła, kosze na śmieci oraz wiele innych potrzebnych rzeczy. Posiadamy również sieci komuterowe oraz klimatyzacje. Każda budowa musi miec odpowiednie zaplecze biurowe, a nasza firma jest rozwiązaniem na takie zapotrzebowanie.

www: http://meblorent.pl/

:: szczegóły

Kable teleinformatyczne

Firma Unotel od 2013 roku dostarcza swoim klientom komponenty do budowy sieci teleinformatycznych miedzianych i światłowodowych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm instalacyjnych jak i do administartorów sieci. Oferujemy jedynie produkty sprawdzonych marek - kable skrętka tylko z żyłami wykonanymi w 100% z miedzi.

www: http://unotel.pl

:: szczegóły

Hurtownia elektryczna Elektryk sp. z o.o.

Firma Elektryk Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo na rynku usług elektrycznych. Polem naszego działania jest: hurtownia elektryczna, instalacje elektryczne, prefabrykacja rozdzielnic, alarmy, UPS, inteligentne budynki (KNX i BMS), serwerownie, sieci strukturalne, automatyka oraz szkolenia SEP. Główną siedzibą firmy jest miasto Kalisz. Jako producent oferujemy: szafy rozdzielcze i rozdzielnice. Jako wykonawca projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne.

www: http://www.elektryk.net.pl/

:: szczegóły

Projekty instalacji sanitarnych Częstochowa

Firma F.H.U. KANGAZ-PROJEKT jest firmą wykonującą prace zarówno w zakresie projektowym, jak i wykonawczym. Realizujemy prace projektowe związane z instalacjami wodociągowymi, kanalizacyjnymi, grzewczymi, gazowymi i wentylacyjnymi, oraz prace wykonawcze z zakresu budowy sieci zewnętrznych i wewnętrznych instalacji sanitarnych. Mimo krótkiego istnienia na rynku mamy na swoim koncie już kilkadziesiąt udanych realizacji, które można obserwować, śledzić, poznać na naszej stronie internetowej.

www: www.kangaz-projekt.pl

:: szczegóły

elektryk piaseczno

Zapraszamy do oglądnięcia naszej serwisu: [url=http://www.nasz-elektryk.pl] usługi elektryczne warszawa[/url] Jeżeli szukacie sumiennej zakładu oferującego usługi w gamie wykonawstwa remontów plus pielęgnacji sieci elektrycznych. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia się z naszym przedsiębiorstwem. Jesteśmy firmą familijną pracującą na rynku od 1989 roku.

www: http://www.nasz-elektryk.pl

:: szczegóły

Producent koszy plażowych

Wiodący krajowy wytwórca koszy zachęca do odwiedzenia własnego firmowego serwisu internetowego : jwr.com.pl. Kosz wiklinowy bądź bardziej wytrzymałe kosze plażowe doskonale zabezpieczają przed wiatrem i umożliwiają uciekać przed zgiełkiem, dając sporo intymności. Profesjonalne kosze ogrodowe nabędziesz w znakomitej cenie zanim rozpocznie się główny sezon wakacyjny. Nie zmarnuj sposobności i kup kosz tarasowy jak najszybciej. Połącz się z nami przez telefon lub przez blankiet w sieci www.

www: http://www.jwr.com.pl/

:: szczegóły

TG Plus - Materiały instalacji sanitarnych i grzewczych

Prowadzimy sprzedaż materiałów instalacji sanitarnych i grzewczych. Mieścimy się na terenie Gazowni Warszawskiej. Naszą ofertę kierujemy do firm wykonawczych realizujących inwestycje sieciowe i kubaturowe. Stworzyliśmy składy fabryczne wysokiej jakości produktów producentów krajowych i zagranicznych. Dysponujemy również własnym magazynem z szeroką ofertą materiałów instalacji sanitarnych i gazowych. Jesteśmy głównym dystrybutorem RUR RC PROTECT firmy GERODUR, w województwie mazowieckim OFERUJEMY: -niskie ceny -krótkie terminy dostaw -bezpłatny transport -fachowe doradztwo ZAPRASZAMY

www: http://tgplus.pl/

:: szczegóły

Adam Vox - drzwi i podłogi, Pol-Skone DRE, okna Rehau Aluplast, panele

Początki sięgają roku 1981, kiedy Wieńczysław Rakowski współtworzył Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewania. W roku 2002 firma zmienia nazwę na P.P.H.U. "ADAM", co zbiega się z nawiązaniem współpracy z siecią Składów Budowlanych VOX. Od 2007 na ulicy Morelowej w atrakcyjnie umiejscowionym obiekcie handlowym o powierzchni ok. 300m2 dotychczasowy asortyment (drzwi, okna, panele podłogowe) zostaje poszerzony o rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne a także płytki ceramiczne. Zapraszamy!

www: http://www.adam-vox.pl/

:: szczegóły

Instalacje Gazowe

Zakład Instalacji Sanitarnych świadczy kompleksowe usługi z zakresu wykonawstwa sieci i instalacji sanitarnych i grzewczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte licznymi uprawnieniami i certyfikatami. Działamy w Rzeszowie oraz na terenie województwa podkarpackiego. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

www: http://zis.rzeszow.pl/

:: szczegóły

Osuszanie i ozonowanie.

Osuszanie domów na skutek powodzi, awarii sieci kanalizacyjnych, przeciekania dachów prowadzi firma Hydrotakt. Centrala jej znajduje się Warszawie, jednak osuszanie domów wykonywane jest na obrębie całego kraju. Poza osuszaniem firma proponuje pomiary wilgotności i ozonację. Osuszanie kierowane przez Hydrotakt z Warszawy ma na celu doprowadzenie do początkowego stanu sprzed zalania.

www: http://www.hydrotakt.pl

:: szczegóły

Projektowanie instalacji elektrycznych Łódź

Jako elektryk z długoletnim doświadczeniem, oferuję profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, serwis i naprawę urządzeń elektrycznych. Zajmuję się między innymi wykonywaniem instalacji elektrycznych i sieci teleinformatycznych zarówno w nowo wybudowanych obiektach, jak i remontami i modernizacjami instalacji już istniejących. Wykonuję pomiary elektryczne oraz badania skuteczności ochrony przeciwporażeniowej. Posiadam niezbędne uprawnienia i wystawiam faktury VAT. Trzonem działalności są instalacje elektryczne mieszkaniowe i przemysłowe, jednak firma skupia wokół siebie sprawdzonych fachow

www: http://www.elektryk.i-lodz.pl

:: szczegóły

Elektryk Warszawa

Usługi elektryczne i komputerowe zajmuje się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych i teletechnicznych w tym sieci komputerowych. Wykonujemy instalacje dla pojedynczych inwestorów (mieszkania, domy jednorodzinne) jak również firm, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Przeprowadzamy również pomiary instalacji elektrycznej. Zapewniamy solidny montaż oraz fachowe doradztwo techniczne. Posiadamy niezbędne wykształcenie, uprawnienia jak i praktyczne umiejętności co zapewnia rzetelną realizację zleconych prac.

www: http://www.instalacjeelektryczne.wwarszawie.pl

:: szczegóły

Chesney"s - kominki,kominki angielskie, obudowy kominkowe

Firma KODO kozłowski & domiński jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę tej najstarszej angielskiej firmy zajmującej się produkcją kominków i akcesoriów kominkowych. Chesney"s została założona w 1983 roku i od tego czasu stała się czołowym dostawcą zabytkowych kominków w Wielkiej Brytanii. Wiele kominków Chesney"s jest obecnie dostępnych w krajowej i zagranicznej sieci wybranych, niezależnych przedstawicielstw. Początkowo firma sprzedawała wyłącznie antyczne kominki. Chesney"s nadal utrzymuje w sprzedaży kilkaset oryginalnych kominków. Firma ponadto stworzyła niepowtarzal

www: http://www.ekskluzywnekominki.pl/

:: szczegóły

Montaż i elektryka Warszawa

Jesteśmy firmą elektryczną z długoletnim doświadczeniem na rynku. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Zajmujemy się min. wykonywaniem instalacji elektrycznych i sieci komputerowych w nowo wybudowanych obiektach oraz remontujemy i modernizujemy instalacje elektryczne już istniejące. Wykonujemy wszelkiego rodzaju pomiary elektryczne oraz badania skuteczności ochrony przeciwporażeniowej. Usługi wykonujemy bardzo solidnie co potwierdzają otrzymane przez nas referencje. Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Nasze usługi wykonujemy na terenie miasta Warszawa.

www: http://www.elektryk.wwarszawie.pl

:: szczegóły

transport maszyn poznań

Profesjonalna pomoc drogowa całą dobę! Jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc na drodze czy holowanie pojazdu. Zjawiamy się na czas o każdej porze, ponieważ jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Jesteśmy solidną firmą z doświadczeniem w branży. Służymy nie tylko fachową pomocą drogową, ale również współpracujemy z warsztatami samochodowymi z sieci PZU oraz autoryzowanymi serwisami samochodów. Terenem naszego działania jest przede wszystkim Poznań i województwo wielkopolskie jak i cały kraj i Europa. Oferujemy konkurencyjne stawki na holowanie pojazdów. Transport na tere

www: http://pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/

:: szczegóły

IPTV

Firma SATLAN jest wiodącym integratorem w rozwijającej się branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej, oferującym kompletne rozwiązania dla operatorów sieci abonenckich typu IPTV, CATV oraz sieci Telewizji Satelitarnej (DVB-S). Zakresem działania Firmy jest integracja dostępnych technologii dla potrzeb sieci operatorskich oraz dostarczanie komponentów do budowy telekomunikacyjnych sieci szerokopasmowych. Współpracując z wieloma miedzynarodowymi producentami i instytucjami, SATLAN aktywnie uczestniczy w rozwoju najnowszych technologii. Stabilną i wiarygodną pozycję na rynku polskim firma SA

www: http://www.satlan.pl

:: szczegóły

Ozorków mocne komputery niskie ceny profesjonalny Bit Serwis

Oferujemy mocne komputery, sprzedajemy notebooki i palmtopy, w sprzdaży - kasy fiskalne, oprogramowanie, sprzedaż akcesori komputerowych, upgrde (rozbudowa) komputerów. Naprawiamy - odzyskujemy dane, wdrażamy i budujemy sieci komputerowe

www: http://bitserwis.pl

:: szczegóły

Systemy Alarmowe, Instalacje Alarmowe

Główny zakres działań firmy to Instalacje Alarmowe i Telefoniczne, Systemy Alarmowe, Telewizja Przemysowa, Monitoring, Zabezpieczenia Pożarowe, Videodomofony, Centrale Telefoniczne, Kontrola Dostępu. Oferujemy instalację, gwarancję i usługi pogwarancyjne. Profesjonalna obsługa. Woj mazowieckie.

www: http://www.konador.pl/

:: szczegóły

Sotralentz - oczyszczalnie ścieków

Sotralentz zajmuje się produkcją i sprzedażą przydomowych i przyzagrodowych oczyszczalni ścieków, biooczyszczalni, szamb ekologicznych, biopreparatów, zbiorników na olej opałowy, opakowań, pojemników i paletopojemników. Należą do nich: kontenery, cysterny, beczki i kanistry. Dzięki rozwiniętej sieci przedstawicieli firma jest w stanie zapewnić każdemu inwestorowi doradztwo, projektowanie i montaż instalacji na terenie całego kraju.

www: http://www.sotralentz.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt