« Strona Główna

szukamy: sosnowiec

sosnowiec - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Centralne ogrzewanie, Projekty domów, Katowice, Instalacja elektryczna, Wykańczanie domów, Inne, Oświetlenie, Inne, Meble, Sklepy internetowe, Budownictwo mieszkaniowe, Inne,


Nowatechnika - Ogrodzenia Sosnowiec

Profil firmy obejmuje szroki asortyment ogrodzen różnego typu od prostych ogrodzeń panelowych poprzez ogrodzenia stalowe do kutych włącznie. Każdy dostępny kolor RAL wraz z nietypowymi rodzajami lakierów proszkowych takich jak młotkowy bądź całkowicie matowy. Do obsługi ogrodzeń proponujemy także automatykę bramową renomowanych firm takich jak Life, Beninca, Nice, które pozwalają uruchomić w sposób automatyczny każdy zamontowany rodzaj bramy

www: http://www.ogrodzenia-slask.pl/

:: szczegóły

Usługi remontowe Śląsk

Dobra ekipa remontowa to autentyczny skarb w obecnych czasach. Firma Jarzombek oferuje wysoką jakość świadczonych usług z zakresu budownictwa, wykonywanych od lat w rejonie Katowic. Przedsiębiorstwo wykonuje prace wykończeniowe, prace wysokościowe i montuje solary.

www: http://www.jarzombek.com.pl

:: szczegóły

Pit-Bud - Docieplenia, Wykonczenie wnętrz, śląsk, katowice, sosnowiec

Dzień dobry :) Chcemy zaoferować usługi firmy, specjalizującej się w pracach docieplenia budynków (elewacji). Posiadamy kompleksowy dostęp do materiałów renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zaproponować duży wybór tynków o zróżnicowanej kolorystyce i fakturze. Szczególnie dbamy o jakość wykonywanych robót i wymogi technologii dzięki czemu wykonywane przez nas prace są wysokiej jakości i służą inwestorowi przez długi okres. Zamówienia staramy się realizować szybko, czysto i solidnie.

www: http://www.pit-bud.pl/

:: szczegóły

MONTAŻ NAPRAWA PIECÓW

VASCOAL S.A. - montaż, naprawa oraz serwis pieców węglowych i instalacji Centralnego Ogrzewania na terenie całego województwa śląskiego (m.in. Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Myszków, Poraj, Częstochowa, Bielsko-Biała, Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz) oraz w innych rejonach Polski. Kontakt: 501 516 007.

www: http://www.naprawapiecow.com.pl/

:: szczegóły

StudioInside - Projektowanie wnętrz Sosnowiec, Katowice

Nasza oferta to przede wszystkim: 1.aranżacja wnętrz domów, apartamentów, mieszkań, poszczególnych pomieszczeń, obiektów publicznych 2.konsultacje, planowanie przestrzeni, podział funkcjonalny, weryfikacja koncepcji developera, projekt oświetlenia 3.stylizacja wnętrza, dobór tkanin, kolorystyki, elementów dekoracyjnych, obrazów, rzeźb

www: http://studioinside.com.pl/

:: szczegóły

OKNA POLMAL - Sosnowiec - okna, drzwi, rolety antywłmaniowe

Okna i drzwi - Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza - najwyższej jakości za najlepszą cenę. Autoryzowany montaż, profesjonalne doradztwo, pomiar, transport, raty. W utrzymaniu wysokiej jakości usług pomaga nam autoryzowana ekipa montażystów. Dzięki temu każdy montaż i serwis wykonany jest profesjonalnie i szybko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://oknapolmal.pl/

:: szczegóły

Katowice Ogrodzenia

Chcielibyśmy zaoferować państwu dział produktów, dzięki którym państwa dom zyska niepowtarzalny charakter, sprawi, że życie będzie znacznie łatwiejsze. Bramy i automatyka renomowanej firmy Normstahl oraz Nice , z co najmniej 2 letnim okresem gwarancyjnym na produkt oraz na usługę, gwarantuje doskonała naszą niezawodność.

www: http://www.novatec.info.pl/

:: szczegóły

Usługi elektryczne - instalacje i pomiary elektryczne, usługi remontowe

Działająca od 1986r firma Inselekt wykonuje usługi remontowo-budowlane, instalacje oraz pomiary elektryczne. Firma działa na terenie woj. śląskiego i okolic

www: http://www.inselekt.pl/

:: szczegóły

Sufity podwieszane z płyt kg, sufity mineralne, Armstrong

Wykonujemy sufity podwieszane z płyt kg, systemy suchej zabudowy, sufity mineralne, gładzie gipsowe oraz inne usługi remontowe. Działamy na rynku już ponad dziesięć lat i posiadamy spore doświadczenie, co przekłada się na solidność wykonywanych przez nas zleceń. Zawsze dokładamy starań, aby wykonywane przez nas zlecenia były zrealizowane fachowo i zakończone w terminie, co potwierdzają nasi klienci w wystawionych nam referencjach.

www: http://www.sufitypodwieszane.org.pl/

:: szczegóły

Nowoczesne meble

Firma system produkuje meble od lat dziewięćdzieisątych. W ich ofercie znajdziecie tradycyjne meble, ale także meble nowoczesne oraz wiele innych. Pełna oferta dostępna jest na stronie.

www: http://www.system-sosnowiec.pl

:: szczegóły

Żaluzje Rolety Sosnowiec

Żaluzje Sosnowiec , Rolety Sosnowiec,plisy,Żaluzje Pionowe Sosnowiec

www: http://zaluzje.sklep.pl

:: szczegóły

zaluzje.sosnowiec.pl

Żaluzje Rolety Sosnowiec Żaluzje Rolety Sosnowiec Żaluzje Rolety Sosnowiec

www: http://zaluzje.sosnowiec.pl

:: szczegóły

domy sosnowiec, nieruchomości śląsk

Ściwiarski Nieruchomości - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami: sprzedaż nieruchomości, wynajem nieruchomości. Podstawą naszej działalności jest pośrednictwo w realizacji transakcji kupna i sprzedaży, wynajmu i najmie, oraz dzierżawy wszelkiego typu nieruchomości: mieszkań, apartamentów, domów.

www: http://www.sciwiarski.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt