« Strona Główna

szukamy: sprzątanie biur

sprzątanie biur - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Sprzątanie domów, pomorskie, śląskie, Wykańczanie domów, Konserwacje,


Sprzątanie poremontowe

Doczysta.eu to profesjonalny serwis sprzątający. Zajmujemy się: sprzątaniem biur, mieszkań i domów. Specjalizujemy się w praniu dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych. Proponujemy także wypożyczenie odkurzaczy do prania dywanów. Ponieważ zależy nam na usługach najlepszej jakości pracujemy tylko na profesjolanym sprzęcie znanych marek. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Wejdź i dowiedz się więcej.

www: http://www.doczysta.eu

:: szczegóły

MYCIE OKIEN, SPRZĄTANIE PO REMONCIE. Gdańsk-Sopot-Gdynia.

Czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie mebli skórzanych oraz mycie okien i elewacji, sprzątanie po remoncie jak również sprzątanie mieszkań i biur.

www: http://www.dobrepranie.pl/

:: szczegóły

SolidPerson Kompleksowe usługi sprzątania

Porządek musi być ! Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania dla firm i domów. Zakres czynności wykonywanych przez pracowników Naszej Firmy jest maksymalnie dostosowany do potrzeb klienta, ponieważ satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Gwarancja najniższych cen za najwyższą jakość usług.

www: http://www.solidperson.pl

:: szczegóły

-----CZYSTO.WARSZAWA.PL----------CZYSCIOCHY.PL - START

Nasza firma dostarcza profesjonalną usługę sprzątania dostosowaną każdorazowo do specyficznych potrzeb Klienta: sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie po remoncie, pranie wykładzin, pranie dywanów, pranie tapicerki, usuwanie roztoczy i alergenów, pranie tapicerki samochodowej

www: http://www.czysto.warszawa.pl/

:: szczegóły

Sprzątanie firm, usługi sprzątania budynków

Firma Metropolia Service zajmuje się outsourcingiem dla przedsiębiorstw w m.in. zakresie usług sprzątania, usług porządkowych, sprzątania firm, biur budynków,prania i czyszczenia dywanów, wykładziny. Firma oferuje także usługi w zakresie administracji i zarządzanie nieruchomościami.

www: http://www.metropolia.com.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt