« Strona Główna

szukamy: turbiny wiatrowe

turbiny wiatrowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
mazowieckie, Wentylacja, Elektronika,


Elektrownie wiatrowe

Uzyskiwanie prądu ze słonecznej robi się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. W ostatnich latach to właśnie energia słoneczna, wiatr a także urządzenia, które są w stanie wykorzystać naturalny potencjał, zrobiły się bardzo popularne. Z pomocą strony każdy może dowiedzieć się, czy warto zainstalować ogniwa słoneczne i małe elektrownie wiatrowe. Znajdują się tam również informacje o proponowanych rozwiązaniach ale również dostępnych w hurtowniach modelach. Zapraszamy serdecznie.

www: http://www.myenergy.pl/

:: szczegóły

Fotowoltaika (baterie słoneczne), turbiny wiatrowe, oświetlenie LED, dom inteligentny i audyt elektr

NRG-eco to firma stworzona przez wykładowców Politechniki Łódzkiej, która oferuje: odnawialne źródła energii (OZE), w tym fotowoltaika (baterie słoneczne), wiatraki (turbiny wiatrowe), oświetlenie LED energooszczędne, dom inteligentny (systemy sterowania), audyty energetyczne, optymalizacja kosztów zużycia energii, pozyskanie dotacji unijnych i dofinansowań krajowych.

www: http://nrg-eco.pl/

:: szczegóły

WENTECH

Firma WENTECH zajmuje się kompleksowymi instalacjami z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i energii odnawialnej. Wszystkie usługi wykonywane są kompleksowo począwszy od etapu przygotowania oferty i projektowania, zakończywszy na zakupie i dostarczeniu urządzeń, w tym również kanałów rurociągowych, oraz ich montażu i aktywacji. Ponad to świadczy usługi w zakresie serwisowania własnych instalacji, w oparciu o zawarte umowy z klientem, jak i również wykonuje doraźne naprawy i serwis instalacji już istniejących. Firma również specjalizuje się w wykonawstwie instalacji dla klientów

www: http://wentech.net/

:: szczegóły

Ecotechnologies.pl - energia odnawialna dla Ciebie! Solary, turbiny wiatrowe...

Interesuje Cię energia odnawialna? Zastanawiałeś się nad jak zbudować własną elektrownie wiatrową? To bardzo proste a portal www.ecotechnologies.pl pomoże Tobie w tym. Tu znajdziesz wszystkie informacje na temat tego oraz potrzebne narzędzie, części oraz urządzenia do zbudowania elektrownii wiatrowej lub słonecznej, Odpowiemy Tobie, jakie turbiny wiatrowe będą Ci potrzebne, jakie wiatraki będą odpowiednie dla twoich potrzeb. Na stronie http://www.ecotechnologies.pl znajdziesz dodatkowe informacje na temat ekologicznych rozwiązań.

www: http://ecotechnologies.pl/

:: szczegóły

elektrownie wiatrowe

Elektrownie wiatrowe produkują energię elektryczną. To ekologiczny sposób na uzyskanie zasilania przy pomocy turbin wiatrowych napędzanych przez podmuchy wiatru. Firma AM-WIND od niedawna działa w Polsce, jednak może się już poszczycić sporymi dokonaniami w branży. Nowoczesna forma uzyskania energii odnawialnej jest już możliwa w naszym kraju. Bądźmy ekologiczni!

www: http://www.am-wind.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt