« Strona Główna

szukamy: tynki dekoracyjne

tynki dekoracyjne - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Składy budowlane, Katowice, Remonty i modernizacje, śląskie, Wykańczanie domów,


Vloeibaar behang

Obszernego gatunku tynki dekoracyjne i inne, zajdź i sprawdź świetną podaż dodaną przez ową firmę. Oczywiście znajdziesz tam coś dla siebie. Nie zwlekaj dłużej, w prosty sposób wstąp oraz oceń sam. Serdecznie polecam i zapraszam.

www: http://www.cotton-wall.nl

:: szczegóły

Usługi remontowe Łódź

Wykonujemy remonty mieszkań na terenie miasta Łódź, Rzgów, Pabianice. Nasze usługi remontowe wykonywane są zawsze solidnie i fachowo. Nasza firma remontowa wykonuje kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz, jak również drobne prace remontowe. Wykonujemy m.in.: równanie ścian i gładzie gipsowe, tynki dekoracyjne, strukturalne i mozaikowe, malowanie ścian i sufitów, wylewki samopoziomujące i tradycyjne, montaż paneli podłogowych i ściennych oraz kasetonów sufitowych, montaż drzwi i okien, sufity podwieszane jedno i wielopoziomowe, ścianki działowe z płyt gipsowo - kartonowych, zabudowy, usługi

www: http://remonty-uslugi.pl/

:: szczegóły

Majsterek - Materiały budowlane: pokrycia dachowe, wykończenie wnętrz

Przedmiotem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż różnego rodzaju materiałów budowlanych. Dynamiczny rozwój spowodował rozbudowę pierwotnej siedziby firmy, która znajdowała się w niewielkiej miejscowości Kraszków, przy trasie Radom - Łódź a także powstanie budynku biurowego w Opocznie wraz z dwoma salonami wystawowymi o powierzchni 500m2. Specjalizujemy się w produkcji elementów ocynkowanych oraz powlekanych, jak również sprzedaży pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych.

www: http://www.majsterek.com/

:: szczegóły

Murowanie, tynkowanie

Solidni murarze potrzebni od zaraz? Doświadczony tynkarz pilnie poszukiwany? Sprawdź gdzie czekają na Ciebie fachowcy, porównaj usługi i ceny. Tynki zewnętrzne i wewnętrzne, cementowo-wapienne, gipsowe, gładzie, tynki dekoracyjne i inne. Fachowcy wiedzą o nich wszystko! Zobacz dostępne oferty.

www: http://www.favore.pl/cat101519_murarskie-tynkarskie.html

:: szczegóły

Apartament - tynki dekoracyjne, remonty, ocieplenia poddaszy

Firma Apartament z Siedlec to wykonuje suche tynki oraz tynki dekoracyjne. Zastosowanie nowoczesnego sprzętu pozwala na wykonawstwo prac tynkarskich metodą bezpyłową także w niskich temperaturach, dzięki wykorzystaniu urządzeń grzewczych. Firma zajmuje się również szeregiem innych prac wykończeniowych i remontowych. Oferta Apartamentu to profesjonalne ocieplanie poddaszy, montaż drzwi i okien oraz wszelkie prace malarskie.

www: http://www.apartament.siedlce.pl

:: szczegóły

dekoracyjne wykończenia wnętrz olsztyn

Strona www firmy z Olsztyna, wykonującej artystyczne wykończenia pomieszczeń tj. modne w ostatnim czasie tzw. stare ściany czyli tynki weneckie, oraz stiuki, przecierki, zabudowy z regipsu, płaskorzeźby, dekoracyjne wykończenia kominków. Gwarantujemy rzetelne, termionowe wykonanie prac w uczciwych cenach. Działamy na rynku od kilku lat, posiadamy rzeszę zadowlonych klientów.

www: http://www.dekoracyjne.nfirmy.pl

:: szczegóły

Tynki dekoracyjne i strukturalne, Gładzie gipsowe, Remonty

Wykonujemy gładzie gipsowe, tynki dekoracyjne, kompleksowe wykończenia wnętrz oraz inne usługi budowlano-remontowe. Działamy na terenie woj. śląskiego i małopolskiego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług oraz pomagamy naszym klientom przy wyborze atrakcyjnego sposobu wykończenia pomieszczeń.

www: http://www.gladziegipsowe.com.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt