« Strona Główna

szukamy: układanie płytek

układanie płytek - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Poznań, Remonty i modernizacje, Kraków, Inne, Budowa domów,


Remont Łódź

Witamy na wizytówce naszej firmy remontowej. Jesteśmy fachowcami działającymi na terenie Łodzi, zdolnymi do wykonania każdej pracy związanej z renowacją oraz wykańczaniem wnętrz. Nie ograniczamy się do konkretnej grupy zleceniodawców, możemy pracować dla każdego, kto potrzebuje wykonania usług przez nas świadczonych. Prosimy o przesyłanie do nas zapytań oraz telefonowanie od poniedziałku do piątku.

www: http://remontlodz.net/

:: szczegóły

Remont łazienki Poznań - Łazienka4You

Nie ma znaczenia, czy chcesz zlecić remont w Poznaniu, Bydgoszczy czy Chociulach - zawsze pojawia się problem godnych polecenia fachowców. Usługi remontowe, które na terenie miasta Poznania świadczy VipBud Art to odpowiedź na Twoje potrzeby. Jeśli zależy Tobie na rzetelnej realizacji projektu, usługi remontowe w ofercie naszej ekipy są właśnie tym, czego poszukujesz.

www: http://lazienka4you.pl

:: szczegóły

Monter - Złota rączka, usługi remontowe, wykończenia wnętrz

Usługi remontowe, prace wykończeniowe to główny profil działalności firmy Monter. Świadczymy usługi z zakresu: malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, paneli, flizowanie i wiele innych. Ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców miasta Nowy Sącz i okolicznych miejscowości. Ponad to firma oferuje drobne prace naprawcze, montaż akcesoriów gospodarstwa domowego - jednym słowem: złota rączka.

www: http://www.mon-ter.pl

:: szczegóły

Zakład Remontowo Budowlany Malbud.

Zakład Remontowo - Budowlany MALBUD działa na rynku podkarpackim od 1991 roku. W swojej ofercie oferuje wszelkie prace remontowo-budowlane. Usługi wykonujemy szybko oraz solidnie. Dowodem na to jest zadowolenie naszych klientów. Jeśli potrzebujesz fachowców z dziedziny budowlanej nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Przykłady wykonanych zleceń na stronie firmowej: www.malbud.mielec.pl w zakładce galeria. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą wykonywanych usług.

www: http://www.malbud.mielec.pl/

:: szczegóły

Remonty Rzeszów

Kierunkiem działania firmy PROEFECT Rzeszów są kompleksowe usługi remontowe i wykończenia wykonywane na terenie województwa podkarpackiego, w tym: układanie płytek, malowanie, docieplanie budynków, układanie płytek, instalacje elektryczne. Głównym założeniem oferty firmy jest jakość, trwałość oraz terminowe wykonanie każdej inwestycji.

www: http://www.proefect.pl/

:: szczegóły

Elewacje Kraków

Elewacje MAZBUD oferuje usługi budowlane i remontowe.Wykonujemy kompleksowo docieplenia i elewacje budynków (własne rusztowanie), jak również prace im towarzyszące: remonty elewacji, izolacje ścian fundamentowych, montaż elementów orynnowania, gładzie gipsowe oraz profesjonalne układanie płytek. Adoptujemy również poddasza wg. projektów klienta lub z wykorzystaniem naszego doświadczenia.Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i firm, budujących i remontujących domy, mieszkania oraz elewacje budynków.Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu.

www: http://mazbud-elewacje.pl

:: szczegóły

Poradnik Pani i Pana domu - strona dla majsterkowiczów i nie tylko.

Majsterkujemy.info jest stroną skierowaną dla tych wszystkich Państwa , którzy chcą samemu coś naprawić, zamontować, wyczyścić itp. Podpowiemy jak w prosty sposób poradzić sobie z problemem, poprowadzimy państwa krok po kroku. Serdecznie zapraszamy.

www: http://majsterkujemy.info

:: szczegóły

Firma budowlana Mar-Bud domy pod klucz usługi budowlane

Firma budowlana Mar-Bud to firma rodzinna z wieloletnią tradycją wykonująca usługi budowlane, remonty, budowa domów pod klucz, wykonuje prace na wysokościach oraz elewacje styropianowe i tradycyjne,kompleksowe remonty domów i mieszkań,układanie płytek, paneli podłogowych,budowa ogrodzeń

www: http://www.firmabudowlanamarbud.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt