« Strona Główna

szukamy: węgiel

węgiel - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Zaopatrzenie budownictwa, Drewno, Grzejniki, Hydrauliczne, Centralne ogrzewanie,


Portal Kopalin i Surowców Mineralnych - Polskie Kopalnie

Portal promujący polski przemysł wydobywczy surowców mineralnych i kopalin (kruszyw, kamieni ozdobnych - ogrodu). Celem serwisu jest skupienie firm związanych z branżą wydobywczą. Jest narzędziem pomagającym odszukać kopalnie w Polsce ,łączy producentów i dostawców z klientami. W portalu można zamieścić ogłoszenie, zlecenie kupna oraz wyszukać przetargi ogłoszone na dostawę surowców mineralnych. Jedyny szczegółowy katalog firm związanych z przemysłem wydobywczym.

www: http://www.surowce-kopalnie.pl/

:: szczegóły

Brykiet ze słomy lub opałowy?

Jeśli poszukujesz porządnego dystrybutora brykietu z trocinnależytego i pellets w naszym kraju, to zdecydowanie powinieneś skorzystać z naszej oferty. Oferujemy najwyższej jakości brykiet drzewny Barlinek, który jest ekologicznym paliwem dla Twojego kominka i cudownie z powodzeniem może zastąpić tradycyjny węgiel, drewno kominkowe. Na 100% będziesz zadowolony z korzystania z produktów również z cen po których oferujemy Ci w naszym sklepie internetowym. ZOBACZ NAS

www: www.brykietkominkowy.pl

:: szczegóły

Komiz Heating Solutions

Informacje zebrane przez właściciela firmy od producentów i użytkowników kotłów CO z kraju pozwoliły na opracowanie nowoczesnej konstrukcji pieca, który będąc nadal kotłem z automatycznym podawaniem paliwa pozostaje konstrukcją prostą a zarazem innowacyjną. Współpraca z najlepszymi w Polsce specjalistami zajmującymi się cięciem laserowym, zaginaniem elementów, spawaniem, malowaniem proszkowym pozwala oferować Państwu nowoczesny produkt, o najwyższej jakości.

www: http://www.komiz.pl/

:: szczegóły

Grzejniki, kotły, solary, bojlery, zasobniki

Piece, grzejniki, kotły,kolektory słoneczne,pompy, purmo,płytowe,łazienkowe,ogrzewanie podłogowe,piece gazowe,nagrzewnice,piece co,pex-al-pex,solary to tylko niektóre pozycje z oferty sklepu internetowego Northbud Ogrzewanie. Wykonujemy również instalacje sanitarne i grzewcze bardzo szybko i tanio. Polecamy także workowany węgiel i ekogroszek z polskich i czeskich kopalni o wysokiej kaloryczności, dostarczany błyskawicznie na paletach pod wskazany adres na terenie kraju

www: http://www.northbud.pl/

:: szczegóły

Pogotowie hydrauliczne 24h Poznan

Specjalizujemy się przede wszystkim w usuwaniu bieżących awarii hydraulicznych na terenie Poznania i okolic. Szybko reagujemy na wszelkiego typu zlecenia: począwszy od wymiany wężyka, zaworka pod umywalką, naprawy cięknącego kranu, wymiany baterii, naprawy cieknącej spłuczki, udrożnienia rur kanalizacyjnych, podłaczenia pralki po wymianę-instalację kotła na węgiel, gazowego, wykonania kompleksowej instalacji wod-kan-gaz-CO. Wykonujemy biały montaż: zakładanie umywalek, wanien, toalet, kabin prysznicowych, bidetów, zlewów kuchennych. Zajmujemy się podłączaniem do sieci wod-kan pralek, zmywarek.

www: http:///www.hydraulik-instalator-poznan.pl

:: szczegóły

Kotły co

duże oszczędności, szybki zwrot inwestycji, nowoczesny sterownik pogodowy, katalizator ceramiczny i z wermikulitu, wysoka sprawność, długa żywotność, bezpieczeństwo ekologiczne, paliwa: węgiel, groszek kamienny i brunatny, pelety, 5 lat gwarancji na wymiennik, certyfikat ekologiczny. Producent kotłów c.o., pieców c.o., kominków z płaszczem wodnym. Kotłownie kontenerowe.

www: http://www.hkslazar.pl/oferta/kotly-eko-komfort-a/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt