« Strona Główna

szukamy: wełna mineralna

wełna mineralna - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Cement, Materiały izolacyjne, Budowa domów, Sklepy internetowe, Inne,


Climowool - ocieplanie budynków, docieplenia i izolacja poddaszy domów

Climowool sp. z o.o. producent wełny ocieplającej służącej do izolacji cieplnej i akustycznej. Nasze produkty w pełnej gamie służą między innymi do docieplania dachów, stropodachów i poddaszy oraz do izolacji cieplnej elewacji i ścianek działowych budynków jedno i wielorodzinnych. Zapraszamy na nasza stronę WWW.

www: http://www.climowool.pl/

:: szczegóły

Marbud - docieplanie stropodachów wentylowanych

Marbud - docieplanie wentylowanych stropodachów metodą nadmuchu pneumatycznego. Metoda pneumatycznego nadmuchu gwarantuje brak jakichkolwiek mostków termicznych przestrzeni docieplanej, oraz zachowuje ciągłość izolacji, co jest nie możliwe do uzyskania w tradycyjny sposób np. przez układania wełny z rolki. Materiały izolacyjne: wełna mineralna, styropapa, papa termozgrzewalna

www: http://stropodachy-docieplenia.pl/

:: szczegóły

Chełmski Cement

Firma Chełmski Cement Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 1994 roku. Obecnie jest częścią międzynarodowego koncernu CEMEX - globalnego lidera w branży materiałów budowlanych. Siedziba firmy znajduje się w Chełmie, przy ul. Fabrycznej 3. Posiadamy własne składy handlowe w Chełmie, Hrubieszowie i Zamościu. Nadrzędnym celem działań firmy Chełmski Cement jest sprzedaż cementu workowanego, materiałów budowlanych oraz kostki brukowej.

www: http://www.chelmskicement.pl/

:: szczegóły

Inn-Therm - Innowacyjne materiały izolacyjne, izolacje techniczne

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą handlową. Wykorzystujemy ścisłe i solidne partnerstwo z producentami materiałów izolacyjnych.Dostarczamy izolacje wysokotemperaturowe, izolacje zimnochronne, izolacje niskotemperaturowe izolacje techniczne, izolacje budowlane, wired mat, aerożele,wełna mineralna,wełna, płaszcze ochronne na izolacje,lenzing jacketing, wełna szklana,maty, izolacje termiczne, izolacje specjalistyczne, wełna kominkowa,izolacje rurociągów, izolacje kotłów, izolacje zbiorników, lamelle, xps, polistyren ekstrudowany, otuliny, inn-therm

www: http://www.inn-therm.pl/

:: szczegóły

energooszczędność

Produkcja materiałów budowalnych z wełny mineralnej do izolacji cieplnej, akustycznej i ogniochronnej. Handel materiałami izolacyjnymi i doradztwo techniczne w zakresie konstrukcji z użyciem izolacji Rockwool.

www: http://www.rockwool.pl/

:: szczegóły

Materiały budowlane warszawa

W każdym przedsięwzięciu budowlanym bierze udział wiele stron począwszy od projektantów, poprzez producentów materiałów budowlanych, wykonawców, aż do inwestorów i nas samych- czyli dystrybutorów materiałów budowlanych.

www: http://www.oriko.pl/sklep/

:: szczegóły

Mineralna wełna

Wełna mineralna to produkty, którymi w budownictwie można izolować dachy, poddasza, stropodachy, ściany zewnętrzne, przegrody wewnętrzne (ścianki działowe), fundamenty i posadzki, instalacje i urządzenia, kominki. Wełna szklana to materiał izolacyjny pochodzenia mineralnego. Otrzymywana jest w wyniku topienia piasku kwarcowego oraz stłuczki szklanej. Charakteryzuje się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, co oznacza że dobrze chroni dom, przed startą energii.

www: http://www.artbud.pl/kategoria53.html

:: szczegóły

Tynki silikatowe

Sprzedaż materiałów elewacyjnych: tynki akrylowe, tynki silikatowe, tynki mozaikowe, farby do wnętrz, farby elewacyjne, kleje, siatka, kołki, styropian, wełna mineralna, zaprawy, masy. Posiadamy obecnie dwa magazyny na terenie województw kujawsko-pomorskiego oraz mazowieckiego. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży budowlanej a miarą naszego sukcesu są tysiące zadowolonych klientów. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną wszelkich materiałów związanych z wykonywaniem dociepleń oraz wykańczaniem elewacji.

www: http://www.sklep-jackbud.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt