« Strona Główna

szukamy: wentylacja

wentylacja - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo mieszkaniowe, Centralne ogrzewanie, Budowa domów, Sklepy AGD/RTV, Inne, Inne, Ogólnobudowlane, Inne, Inne, Wentylacja, Łódź, Wrocław, Instalacja elektryczna, Klimatyzacja, dolnośląskie, Instalatorstwo elektryczne,


Firma MK-WENT najlepszym wyborem

Remontujesz dom i odnawiasz wentylację? Może potrzebujesz wentylacji centralnej? Jeśli tak, to zapraszam do nas! Nasza firma MK-WENT jest hurtownią z wieloletnim doświadczeniem, która posiada wysoką jakość wentylatorów oraz konkurencyjne ceny rynkowe! Nasze działania nie ograniczają się jedynie do sprzedaży wentylatorów, ale także dobieramy, zajmujemy się dostawą, montażem i obsługą wszelkich urządzeń do wentylacji! Mamy duże zaplecze wykonanych prac, dlatego wybierając naszą firmę, możesz być p

www: http://https://wentylatory.istore.pl/

:: szczegóły

Klimatyzacja Warszawa

Jak buduje się nowiusieńki budynek, to wiadomym jest, że wygodną na gorące dni będzie klimatyzacja warszawa oraz, że towarzyszyć powinna jej dobrze wykonana także wentylacja warszawa. Bardzo często już wszystkie te elementy włącza się w projektach budowlanych, dzięki czemu nie ma problemu z ich późniejszym wykonaniem. W wypadku budowy budynku najlepiej wszystko od razu sporządzić, bez konieczności późniejszego przerabiania czegokolwiek. Taniej wszystko także wyjdzie, jeżeli wszystko wykona się od razu. Ale, gdy posiada się leciwy budynek, to dobrze wykonana klimatyzacja będzie od nas wymagała

www: http://www.cool-system.pl

:: szczegóły

Klimatyzacja szczecin

HEAT to firma, która wyraźnie pokazuje, że jeśli w grę wchodzi chociażby wentylacja, to bez większego cienia wątpliwości nie ma sobie równych. A więc zapoznaj się bliżej z ofertą HEAT, a pewnie będziesz usatysfakcjonowaną osobą.

www: http://www.heatszczecin.pl

:: szczegóły

Klimatyzacja Warszawa

W obecnych czasach każdy z nas pragnie pracować w warunkach, które sprawiają, iż wszystko jest mu dobrze realizować. W przypadku, gdy się spotykamy z bardzo znacznymi temperaturami, powinniśmy umieć sobie z nimi poradzić.

www: http://www.coolsystem.waw.pl

:: szczegóły

Wentylatory przeciwwybuchowe

Firma Wentylator.net.pl z rodzaju wentylacja mechaniczna adresuje swoją paletę produktów – wentylatory kanałowe oraz ścienne do szerokiego grona klientów. Niskie taryfy, krótki czas przesyłki kurierem.

www: http://www.wentylator.net.pl

:: szczegóły

Kolektory słoneczne Katowice

Bogaty zakres świadczeń przedstawia ETG-System - Ogrzewanie Katowice. Tyczą się one takiego rodzaju ofert jak "klimatyzacja Śląsk" lub "pompy ciepła Śląsk". Na witrynie on line są one w szczegółach zaprezentowane.

www: http://www.etg-system.pl

:: szczegóły

Rekuperatory & Klimatyzacja Wipex Podkarpackie

Centrale rekuperacyjne oraz klimatyzatory proponowane przez firmę Wipex zaliczają się do najnowszej generacji urządzeń klimatyzacyjno wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze zainteresowanych w obrębie profesjonalnego montażu instalacji rekuperacyjnej.

www: http://wipex-lancut.pl/

:: szczegóły

Wentylacja w domu - wentylacja mechaniczna | eko-wentylacja.pl

Wentylacja mechaniczna, wentylacja w domu i biurze. Nasza specjalność to montaż wentylacji mechanicznej z rekuperacją (odzyskiem ciepła). Swe usługi oferujemy szerokiej grupie odbiorców. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne - instalacje w domach jednorodzinnych, bliźniakach, jak też firmy usługowe i przedsiębiorstwa - gabinety medyczne, solaria, restauracje.

www: http://eko-wentylacja.pl/

:: szczegóły

DOP-PROJECT Wentylacja i klimatyzacja

Firma DOP PROJECT s.c. Maciej Pasek, Konrad Omieciński istnieje od 2003 roku. W zakres działalności firmy wchodzi kompleksowe wykonawstwo i projektowanie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji zarówno w dużych obiektach: biurowych, handlowych, hotelowych, budynkach przemysłowych, jak również firma świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych. Dop Project zajmuje się także projektowaniem oraz wykonawstwem wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych począwszy od kanalizacji po nowoczesne systemy grzewcze, nadmuchowe lub tradycyjne

www: http://dop-project.com.pl/

:: szczegóły

Wentylacja hal przemysłowych

Witamy! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Znajdziecie Państwo na niej wiele ciekawych informacji dotyczących wentylacji dachowych, klimatyzacji oraz generalnie wszystko o wentylacji hal przemysłowych. Dowiesz się na niej jak ważny jest prawidłowy przepływ powietrza, a także wymienisz doświadczenia na naszym forum. Poruszanie po stronie jest całkowicie bezpłatne. Zachęcamy do odwiedzin i do pomocy w rozwoju strony poprzez dodawanie ciekawych postów na forum.

www: http://www.wentylacja-hal-przemyslowych.com.pl/

:: szczegóły

Rekuperacja | Wentylacja Mechaniczna - Montaż rekuperatorów z Wioldar

Firma PHU Wioldar to lider w dziedzinie montażu wentylacji mechanicznej-rekuperacji w Polsce. Zajmujemy się montażem systemów wentylacyjnych od wielu lat,w naszej ofercie znajdą Państwo tylko znane marki takie jak: Renovent, Nikol, Bartosz. Oferujemy także sprzedaż i montaż: - odkurzaczy centralnych - pomp ciepła - kolektorów słonecznych Zdaj się na fachową pomoc i doświadczenie w branży Realizujemy instalacje na terenie Całej Polski.

www: http://www.wioldar.com/

:: szczegóły

WENTECH

Firma WENTECH zajmuje się kompleksowymi instalacjami z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i energii odnawialnej. Wszystkie usługi wykonywane są kompleksowo począwszy od etapu przygotowania oferty i projektowania, zakończywszy na zakupie i dostarczeniu urządzeń, w tym również kanałów rurociągowych, oraz ich montażu i aktywacji. Ponad to świadczy usługi w zakresie serwisowania własnych instalacji, w oparciu o zawarte umowy z klientem, jak i również wykonuje doraźne naprawy i serwis instalacji już istniejących. Firma również specjalizuje się w wykonawstwie instalacji dla klientów

www: http://wentech.net/

:: szczegóły

Rekuperator

Serwis internetowy dzieli się na trzy części. W pierwszym dziale informuje o zastosowaniu nowoczesnych materiałów takich jak łupek bądź podzespoły drewnopochodne przy zabudowie elewacji budynku. Mówi nam też o zabezpieczeniu frontonu domu przed działaniem warunków atmosferycznych. W drugiej części porusza temat chemii stosowanej w budownictwie w różnych pracach. Opowiada o użyciu klejów, szpachli, wylewek, betonu szybkowiążącego czy środków używanych np. do regeneracji tynków. Część trzecia o zabudowie wentylacji z użyciem rekuperatora, o korzyściach z tym związanych, o rodzajach urządzeń i ic

www: http://www.elewacje.wanders.pl

:: szczegóły

Wentylacja Wrocław

Rekuperacja to sektor, w którym istniejemy od lat. Prowadzimy montaż wentylacji a także jej modernizację. Produkty, na których bazujemy, takie jak np. rekuperator cechuje najwyższa jakość wykonania. Klimatyzacja, wentylacja a może rekuperacja? Wyposażamy firmy nie tylko z Wrocławia. Skontaktuj się z nami już dziś! Gwarantujemy miłą obsługę, zamontujemy dla Państwa wentylację oraz pozostałe systemy wg najnowszych trendów rynkowych.

www: http://apclima.pl

:: szczegóły

Wkłady kominowe

Wentylacja oraz systemy kominowe z firmą Darco to gwarancja doskonałej jakości oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Oferujemy kominy stalowe, wkłady kominowe oraz systemy kominowe. Pełną ofertą jaką świadczy firma Darco znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

www: http://www.darco.com.pl/

:: szczegóły

Serwis i montaż klimatyzacji - FU Fachowiec

FU Fachowiec oferuje instalacje i montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz serwis i konserwację klimatyzatorów. Firma oferuje również fachowe doradztwo techniczne oraz pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego oraz wykonanie i naprawę instalacji elektrycznych.

www: http://www.fu-fachowiec.pl

:: szczegóły

Klimatyzacja Kielce

Nie można zaprzeczyć, iż systemy klimatyzacji maja wyjątkowo istotną rolę do spełenienia. Ich najważniejszym zadaniem jest ochłodzenie i oczyszczenie powietrza. W pomieszczeniu, gdzie są umieszczone wytwarzają one wyjątkowo korzystne środowisko pracy. Prawidłowa wentylacja i klimatyzacja jest doskonałym rozwiązaniem dla budynków, w których codziennie przebywa się dużo. Już wiele lat paramy się projektowaniem i montażem instalacji wentylacyjnych w budynkach. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych urządzeń do klimatyzacji na nadchodzący sezon. instalujemy wentylacje n

www: www.klimazone.pl

:: szczegóły

KO-MAT chłodnictwo,klimatyzacja,wentylacja

KO-MAT sprzedaż, montaż, konserwacja i serwis. Systemów chłodniczych, klimatyzayjnych i wentylacyjnych.

www: http://www.ko-mat.pl/

:: szczegóły

systemy klimatyzacji

Instalacje systemów klimatyzacji, wentylacji, kamer przemysłowych (monitoring), systemy sygnalizacji pożaru, oddymiania budynków, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy oraz instalacje specjalistyczne.

www: http://www.euromix.pl

:: szczegóły

Wentylacja

Wiodąca firma polskiego segmentu klimatyzacji i wentylacji - Centrum Klima S.A. Asortyment firmy stanowią m. in. wentylatory, nagrzewnice powietrza, aparaty grzewczo-wentylacyjne, kurtyny powietrzne i inne produkty. Centrum Klima jest producentem, importerem i dystrybutorem części dla klimatyzacji. Spółka działa z powodzeniem na krajowym rynku systemów wentylacji i na rynkach zagranicznych.

www: http://www.centrumklima.pl/

:: szczegóły

KlimatSklep.pl - Klimatyzacja Wentylacja Ogrzewanie - Najniższe Ceny

Sklep internetowy KlimatSklep.pl powstał w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie klientów na szybkie, proste i bezpieczne zakupy klimatyzacji za pomocą internetu. Znajdziesz u nas klimatyzatory, wentylatory, pompy ciepła, elementy ogrzewania i wszystko co jest związane z zagadnieniem klimatyzacji wentylacji i ogrzewania, znanych marek: MDV, Sunico, Samsung, LG, Fuji, Artel, Desa, Panasonic, Fujitsu, Mitsubishi, Sharp, McQuay.

www: http://www.klimatsklep.pl/

:: szczegóły

Nasady kominowe

Niespotykane i niezawodne nasady kominowe Rotowent i Turbowent. Samonastawna nasada kominowa tylu rotowent jest urządzeniem dynamicznie wykorzystującym siłę wiatru do wspomagania ciągu kominowego. Niezależnie od kierunku, siły i rodzaju wiatru wylot kołpaka nasady ustawia się po zawietrznej stronie wiejącego wiatru.

www: http://www.nasadykominowe.pl/

:: szczegóły

Klimatyzatory Kraków, wentylacja

Krakowska firma AEG technika grzewcza oferuje szeroki asortyment urządzeń grzewczych oraz klimatyzatorów i konwektorów. W ofercie firmy znajdują się piece akumulacyjne statyczne oraz dynamiczne. Zapraszamy na stronę www.pieceakumulacyjne.pl .

www: http://www.pieceakumulacyjne.pl/

:: szczegóły

Pompy Ciepła, Kolektory słoneczne, Ogrzewanie Wrocław - INTELPLAST

Pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja to nasza pasja. Intelplast Wrocław - jestesmy na rynku od 1990 roku!

www: http://www.intelplast.pl/

:: szczegóły

Wentylacja

Specjalizacja Mk-Went to wentylacja i klimatyzacja. W ofercie też certyfikaty energetyczne oraz audyty energetyczne. Pomiary hałasu, pomiary oświetlenia, badanie instalacji odgromowej, pomiary elektryczne. Zapraszamy audyty i certyfikaty energetyczne Warszawa.

www: http://www.mkwent.com.pl/

:: szczegóły

Wentylacja mechaniczna

Firma DobryKlimat Warszawa - specjalizacja to wentylacja mechaniczna i klimatyzacja dla domu, rekuperacja, wentylacja z odzyskiem ciepła, nawiewno wywiewna. Zapraszamy do naszej siedziby - odzysk ciepła, rekuperator, wentylacja Climaver. Oczyszczanie powietrza, klimatyzacja pomieszczeń.

www: http://www.dobryklimat.pl/

:: szczegóły

Nawiewniki

W ofercie rzeszowskiej firmy BH RES są elementy niezbędne podczas budowanie instalacji wentylacyjnej. Znajdziecie u nas kanały wentylacyjne, kratki wentylacyjne, nawiewniki oraz anemostaty. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. BH RES Wentylacja Rzeszów - proszę zapoznać się z naszą ofertą.

www: http://www.bh-res.pl

:: szczegóły

Instalacje budowlane

e-instalacje.pl - Internetowy Serwis o Instalacjach : instalacje budowlane, elektryczne, grzewcze, gazowe, wentylacja, klimatyzacja, budownictwo, woda, kanalizacja

www: http://www.e-instalacje.pl

:: szczegóły

MAR IV MAL - usługi ogólnobudowlane

Wykonujemy: Posadzki, tynki gipsowe maszynowe, podwieszane sufity [wymyślne], sufity amstrąga, poddasza z PKG, wstawianie drzwi, szpachlowanie, malowanie, wentylacja wewnętrzna, panele podłogowe-ścienne, terakota, glazura, tapetowanie, elewacje (docieplanie budynków), murowanie (ogrodzenia z klinkieru), hydraulika, elektryka itp.

www: http://www.mar-iv-mal.pl/

:: szczegóły

Klimatyzacja

Jeśli szukasz wydajnego, energooszczędnego i niezawodnego systemu klimatyzacji to trafiłeś w odpowiednie miejsce. SANYO jest jednym z czołowych, ciągle rozwijających się producentów klimatyzacji na świecie. Jeśli sprawdzisz nasz asortyment zrozumiesz dlaczego.

www: http://www.klimatyzacja.sanyo.com.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt