« Strona Główna

szukamy: złącza

złącza - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Elektronika, Sklepy internetowe, Inne,


TUBES INTERNATIONAL - Węże i Złącza dla Przemysłu

Tubes International Sp. z o.o. posiada obecnie 20 oddziałów w największych centrach przemysłowych w Polsce oferując: -przemysłowe węże gumowe, tworzywowe, teflonowe, stalowe, kompozytowe -kompensatory stalowe, gumowe, teflonowe -obejmy i opaski na węże, złącza przemysłowe -elementy pneumatyki -końcówki i złącza hydrauliczne -hydrauliczne węże wysokociśnieniowe i urządzenia do produkcji przewodów hydraulicznych -bębny na węże, pistolety do wody i powietrza, manometry, itp.

www: http://www.tubes-international.com/

:: szczegóły

Części Elektroniczne – sklep internetowy.

Prowadzimy sprzedaż części i podzespołów elektronicznych: układów scalonych, tranzystorów, diód, przekaźników, transformatorów. Oferta nasza obejmuje również mierniki, narzędzia, akcesoria do montażu systemów telewizji naziemnej i satelitarnej, monitoringu, akcesoria AUDIO-VIDEO i CAR-AUDIO.

www: http://tce.com.pl/

:: szczegóły

Uszczelki

Specjalizujemy się w sprzedaży samochodowych układów wydechowych. Nasza oferta obejmuje tłumiki oraz wszystko, co z nimi związane do samochodów wszystkich marek. Sprzedajemy m.in. katalizatory, złącza elastyczne, strumienice. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

www: http://www.tlumiki.eu

:: szczegóły

IPTV

Firma SATLAN jest wiodącym integratorem w rozwijającej się branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej, oferującym kompletne rozwiązania dla operatorów sieci abonenckich typu IPTV, CATV oraz sieci Telewizji Satelitarnej (DVB-S). Zakresem działania Firmy jest integracja dostępnych technologii dla potrzeb sieci operatorskich oraz dostarczanie komponentów do budowy telekomunikacyjnych sieci szerokopasmowych. Współpracując z wieloma miedzynarodowymi producentami i instytucjami, SATLAN aktywnie uczestniczy w rozwoju najnowszych technologii. Stabilną i wiarygodną pozycję na rynku polskim firma SA

www: http://www.satlan.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt