Instalacje
Elektronika

  :: Dodaj wpis  

Tabliczki znamionowe

Tabliczki znamionowe są nieodzownym rekwizytem każdej maszyny i aparatu w przemyśle. Jeszcze nie tak dawno parametry zawarte na tabliczkach znamionwych wytłaczane były w metalu. Była to jednak technika czasochłonna. Teraz tabliczki tego typu produkowane są w tworzywach sztucznych, takich jak laminat oraz folia grawerska, a także w aluminium czy stali nierdzewnej. Zaletą takiego wyprodukowania jest wytrzymałość na warunki atmosferyczne i czynniki mechaniczne. Odbiorcami gotowyvh już w treść tabliczek są producenci aparatów, silników czy szaf sterowniczych.

www: http://tabliczki-znamionowe.org.pl/

:: Szczegóły » Tabliczki znamionowe

SAT-SYSTEM Bartosz Odważny

SAT-SYSTEM oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania, montażu i serwisu rozwiązań niskoprądowych. Specjalizujemy się w instalacjach antenowych, satelitarnych, hotelowych i zbiorczych oraz wykonujemy instalacje av, komputerowe, mosty radiowe, repeatery GSM/UMTS. Wdrażamy systemy PAY-TV: Chipper i WebH TV - płatna telewizja i telewizja hotelowa. Ponadto instalujemy centrale telefoniczne, systemy alarmowe, obserwacyjne cctv, multimedialne, domofony oraz wideomofony.

www: http://www.sat-system.com.pl/

:: Szczegóły » SAT-SYSTEM Bartosz Odważny

Fotowoltaika (baterie słoneczne), turbiny wiatrowe, oświetlenie LED, dom inteligentny i audyt elektr

NRG-eco to firma stworzona przez wykładowców Politechniki Łódzkiej, która oferuje: odnawialne źródła energii (OZE), w tym fotowoltaika (baterie słoneczne), wiatraki (turbiny wiatrowe), oświetlenie LED energooszczędne, dom inteligentny (systemy sterowania), audyty energetyczne, optymalizacja kosztów zużycia energii, pozyskanie dotacji unijnych i dofinansowań krajowych.

www: http://nrg-eco.pl/

:: Szczegóły » Fotowoltaika (baterie słoneczne), turbiny wiatrowe, oświetlenie LED, dom inteligentny i audyt elektr

Sklep Elektryczny

Sklep Elektryczny zaistniał na polskim rynku 3 lata temu. Naszym głównym zadaniem jest sprzedaż artykułów elektrycznych, nie tylko osobą prywatnym, ale również większym i mniejszym firmom. Podstawową zaletą zakupów w Naszym sklepie są niskie ceny, sprawdzony towar oraz szybka wysyłka towaru firmą kurierską.

www: http://www.przewodyelektryczne.com.pl

:: Szczegóły » Sklep Elektryczny

Sondy pomiarowe

Działalność Nasza działa na polskim rynku od parunastu lat. Siedziba znajduje się w mieście Zielona Góra. Trudnimy się przede wszystkim tworzeniem elementów do automtyki są to. między innymi: sondy pomiarowe, szafy sterownicze, sondy pomiarowe, szafy sterownicze i różnego rodzaju urządzenia. Wahlarz działań przedsiębiorstwa jest naprawdę duży, a Nasi pracownicy to prawdziwi specjaliści w dziedzinach elektryki. Posiadamy wielkie możliwości oraz szereg certyfikatów oraz dyplomów. Cała oferta mieści się na Naszej stronie internetowej.

www: www.elektron.zgora.com.pl

:: Szczegóły » Sondy pomiarowe

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt