Firmy budowlane wg regionów
dolnośląskie

  :: Dodaj wpis  

Technika diamentowa M.DIAMENT -producent wierteł i tarcz diamentowych

Technika diamentowa umożliwia szybkie i precyzyjne wiercenie nawet w bardzo twardych i wytrzymałych materiałach. Jedną z naszych specjalności jest cięcie betonu. Jako firma specjalizująca się w profesjonalnych usługach dostarczamy klientom rozwiązań na miarę ich potrzeb oraz oczekiwań. Powierzając nam usługi możesz być pewien, że współpraca z nami dostarczy Ci wielu powodów do zadowolenia. Prace budowlane i inne usługi wykonane techniką diamentową nie są dla nas żadnym problemem.

www: http://https://mdiament.com.pl/

:: Szczegóły » Technika diamentowa M.DIAMENT -producent wierteł i tarcz diamentowych

Podłogi sportowe

Oferta polskiej firmy wycelowana jest do osób prywatnych i przedsiębiorstw, jakie przewidują remont posadzki w różnego typu obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy fachowy montaż podłóg sportowych oraz wykładzin obiektowych takich jak na przykład linodur. Proponujemy też systemy rynnowe czy okładziny ścienne.

www: http://www.konstans.eu

:: Szczegóły » Podłogi sportowe

PLR

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z kompletną ofertą firmy PLR-Machine na wszelkiego rodzaju części do maszyn budowlanych oraz samochodów ciężarowych. Lata działalności na rynku pozwoliły nam zbudować odpowiednią markę w świecie wielkich maszyn budowlanych. Dlatego bądź kolejnym, który to skorzysta z okazji i rozpocznie współpracę z renomowaną firmą PLR-Machine

www: http://www.plr-machine.eu

:: Szczegóły » PLR

kostka granitowa

Kostka granitowa to element, z którego układa się na licy bądź też chodniku tak zwany "bruk". Nawierzchnię bruku układa się na specjalnie przygotowanej do tego powierzchni składającej się z tak zwanego tłucznia i piasku co zapewnia z reguły po dobrze wykonanej pracy przez odpowiednich fachowców - równą nawierzchnię.

www: http://www.kaw-bud.pl

:: Szczegóły » kostka granitowa

Dachy Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce >> Krycie dachów nowych i starych, naprawy i remonty dach

Dach jest jednym z elementów, bez których nie mogli byśmy żyć. Przy wyborze pokrycia podaje czynniki korzystne jak i nie korzystne, doradza lub odradza zależnie od potrzeb i możliwości danej budowy. Użycie produktów renomowanych producentów daje nam spokój zapewniony przez gwarancję, którą producenci potrafią dać na nawet 50 lat! Stanisław Garnek jako dekarz z wieloletnim doświadczeniem cieszy się bardzo dobrą opinią pośród osób, które miały z nim okazję współpracować.

www: http://www.uslugi-dekarskie.com

:: Szczegóły » Dachy Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce >> Krycie dachów nowych i starych, naprawy i remonty dach

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt