Firmy budowlane wg miasta
Szczecin

  :: Dodaj wpis  

MATEK - Okna PCV, drzwi, parapety wewnętrzne, zewnętrzne, rolety

Firma MATEK istnieje od 1990 r. a od 1996 r. zajmuje się sprzedażą i montażem okien PCV w systemie VEKA, bram garażowych firmy Krispol, drzwi producentów GERDA, PORTA i KMT w tym drzwi wejściowe, zewnętrzne, wewnątrzlokalowe i przesuwne, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, rolety oraz żaluzje wszelkiego typu. Rejonem naszego działania jest Szczecin, Goleniów, Kamień Pomorski oraz inne miejscowości regionu zachodniopomorskiego.

www: http://www.matek.szczecin.pl/

:: Szczegóły » MATEK - Okna PCV, drzwi, parapety wewnętrzne, zewnętrzne, rolety

OKNA SZCZECIN - rolety, parapety, drzwi, drutex okna

Akka jest firmą założoną w 1998 roku w Szczecinie, w Polsce. Aktualnie, firma rozwija swój rynek w Szwecji. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży okien i drzwi, jak również w handlu innymi materiałami budowlanymi. Wszystkie nasze wyroby wyprodukowane są w Polsce według wymogów klienta. Fabryki w Polsce są najwyższej jakości i często posiadają certyfikat ISO.

www: http://www.akka.net.pl/

:: Szczegóły » OKNA SZCZECIN - rolety, parapety, drzwi, drutex okna

Marmur

EGA zajmuje się dystrybucją kamienia naturalnego. W naszych magazynach, które mieszczą się w Goleniowskim Parku Przemysłowym znajdą Państwo największy wybór kamienia naturalnego w tej części polski.

www: http://www.ega.pl/

:: Szczegóły » Marmur

Parkiety, podłogi krajowe i egzotyczne, cyklinowanie, Szczecin

F.H.U Serwis Parkiet Szczecin ul.Struga 21.Sprzedaż:parkiety,podłogi z drewna krajowego i egzotycznego,Chapel Parket,Magnum Parket,schody,kleje,lakiery,oleje.Usługi:cyklinowanie bezpyłowe,układanie podłóg parkietów,lakierowanie,olejowanie,montaż listew przypodłogowych

www: http://www.serwisparkiet.pl/

:: Szczegóły » Parkiety, podłogi krajowe i egzotyczne, cyklinowanie, Szczecin

  Strona: :  1 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt