Firmy budowlane wg miasta
Wrocław

  :: Dodaj wpis  

ABC Szamba betonowe Szczelne, Zbiorniki na deszczówkę Szczelne i gno

Solidne trwale szamba betonowe o pojemności od 1-13m3 w przeliczeniu od 1000l do 13000l. Wszystkie posiadają gotowe otwory na rurę ściekową z uszczelką, objęte 5 letnia gwarancją. Mogą stanowić stały zbiornik na wodę deszczową- służący nawadnianiu ogrodu połączony z systemem kanalizacyjno-burzowym jednocześnie funkcjonować jako zbiornik P-Poż. Polecam gorąco zbiorniki produkowane przez Firmę ABC Szamba Betonowe http://szamba-betonowe.org Więcej informacji pod numer tel 690 493 500 lub na naszej

www: http://szamba-betonowe.org/

:: Szczegóły » ABC Szamba betonowe Szczelne, Zbiorniki na deszczĂłwkę Szczelne i gno

Usługi malarskie Wrocław

Malowanie wnętrz we Wrocławiu, usługi z tego zakresu świadczymy na terenie całego miasta. Malujemy wszystkie pomieszczenia i podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://www.malowanie-wroclaw.com.pl/

:: Szczegóły » Usługi malarskie Wrocław

kostka brukowa

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1992r, od początku swojej działalności zajmujemy się wykonywaniem robót drogowych i nawierzchniowych a także sprzedażą kostki brukowej. A od kilku lat wykonujemy także pracę związane z montażem elewacji kamiennych, wykańczaniem wnętrz. Do naszych prac wykorzystujemy produkty najlepszych producentów o najwyższej jakości. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę techniczną oraz doświadczonych pracowników. Przy wykonywaniu robót korzystamy z własnego zaplecza sprzętowego. Zrealizowaliśmy w tym czasie wiele prac dla Spółdzielczości Mieszkaniowej, Firm Budowlanych, jak

www: http://otokostka.pl

:: Szczegóły » kostka brukowa

Piaskowanie Wrocław

Nasza firma EKOPOLMAL funkcjonuje od 1999 roku. Zajmujemy się piaskowaniem które ma na celu czyszczenie i kształtowanie powierzchni za pomocą sprężonego powietrza. Efekt końcowy jest podobny do szlifowanie. Nasze usługi wykonujemy na terenie wielu różnych miast np. na terenie Wrocławia. Nasze usługi wykonujemy sumiennie, terminowo oraz oferujemy przystępne ceny.

www: http://www.ekopolmal.com.pl

:: Szczegóły » Piaskowanie Wrocław

Firma budowlana M1 Wrocław - usługi budowlane i budowa domów pod klucz

Firma budowlana M1 Wrocław poleca roboty i usługi budowlane. <a href="http://www.budowlane.wroclaw.pl/firma_budowlana_budowa_domu_domow.html" title="Usługi budowlane i Budowa domów - Firma budowlana M1 Wrocław">budowa domów jednorodzinnych - Wrocław i okolice</a>. Polecamy takie prace jak: roboty ziemne, murowanie, usługi dekarskie, wylewanie posadzek, ocieplanie budynków, układanie kostki brukowej, usługi tynkarskie. Atrakcyjne ceny. Sprawdź sam!

www: http://www.budowlane.wroclaw.pl

:: Szczegóły » Firma budowlana M1 Wrocław - usługi budowlane i budowa domów pod klucz

  Strona: :  1 | 2 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt