Wyposażenie
AGD RTV

  :: Dodaj wpis  

Wyposażenie gastronomii

Kompleksowe usługi w dziedzinie wyposażenia gastronomii ? jeśli szukasz specjalistów, właśnie ich znalazłeś! Dla nas wyposażenie gastronomii nie ma żadnych tajemnic. Oferujemy usługi systemowe dla naszych klientów ? restauracji, kawiarni, stołówek, barówszybkiej obsługi. Zajmujemy się doborem urządzeń ? znajdziesz u nas taki sprzęt jak kuchnia z piekarnikiem w zestawach, zmywarka gastronomiczna, chłodziarka czy zamrażarka.

www: http://www.dkgastro.pl

:: Szczegóły » Wyposażenie gastronomii

palety plastikowe, www.paletyplastik.pl

Dostarczamy palety plastikowe, europalety plastikowe, półpalety plastikowe, skrzyniopalety plastikowe, kosze plastikowe i inne opakowania z tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji z tworzyw sztucznych w Polsce pozwala nam proponować bardzo atrakcyjne ceny palet.

www: http://www.paletyplastik.pl/

:: Szczegóły » palety plastikowe, www.paletyplastik.pl

Blaty kuchenne Poznań

Największa oferta nowoczesnych akcesoriów meblowych. W ofercie firmy Kwadro Design z Poznania ciekawa oferta różnych okuć, zawiasów, uchwytów. Specjalizujemy się w sprzedaży nóżek meblowych. Od niedawna także fronty meblowe i blaty kuchenne. Dzięki temu, że wspólnie z naszymi kooperantami ciągle poszukujemy nowych sposobów dystrybucji, pakowania i transportu, możemy zancznie obniżyć ceny naszych produktów, przy równoczesnym zachowaniu ich wysokiej jakości.

www: http://www.kwadro-design.pl

:: Szczegóły » Blaty kuchenne Poznań

Akcesoria łazienkowe

Naszą specjalnością jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości akcesorii łazienkowych: pojemników i koszy, suszarek, wag, wieszaków i innych produktów. Prowadzimy sprzedaż internetową oraz standardową w kilku placówkach na terenie całej Polski. Zapraszamy.

www: http://www.skleppik.pl

:: Szczegóły » Akcesoria łazienkowe

Filtry wody

W budynkach coraz częściej można zauważyć filtry do wody przeróżnego typu. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest spadająca cena urządzeń uzdatniających wodę oraz większa wiedza ludzi. Porządne filtry do wody można kupić teraz za zadowalającą cenę. Dla przykładu osmotyczne filtry wody czyli tak zwana odwrócona osmoza to razem z zainstalowaniem wydatek poniżej 1000 złotych.

www: http://www.klarsan.pl/

:: Szczegóły » Filtry wody

  Strona: :  1 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt