Materiały budowlane
Cement

  :: Dodaj wpis  

Chełmski Cement

Firma Chełmski Cement Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 1994 roku. Obecnie jest częścią międzynarodowego koncernu CEMEX - globalnego lidera w branży materiałów budowlanych. Siedziba firmy znajduje się w Chełmie, przy ul. Fabrycznej 3. Posiadamy własne składy handlowe w Chełmie, Hrubieszowie i Zamościu. Nadrzędnym celem działań firmy Chełmski Cement jest sprzedaż cementu workowanego, materiałów budowlanych oraz kostki brukowej.

www: http://www.chelmskicement.pl/

:: Szczegóły » Chełmski Cement

Mayflower Polska - Dystrybucja cementu

Prowadzisz skład budowlany lub własną firmę budowlaną? Poszukujesz dostawcy cementu? Zależy Ci na produkcie najwyższej jakości, w bardzo atrakcyjnej cenie? Firma Mayflower Polska jest dystrybutorem cementu oraz innych materiałów budowlanych (grunty, impregnaty). W swojej ofercie posiada cement zarówno pakowany jak i luzem renomowanej firmy Baucem oraz Cemix – cement portlandzki CEM II BV 32,5 Oferowany przez nas cement posiada niezbędne certyfikaty.

www: http://www.mayflower.com.pl/

:: Szczegóły » Mayflower Polska - Dystrybucja cementu

Cement biały

Ostatnimi czasy ogromnie szykownym wykończeniem ścian jest cement biały. Jako firma Filar sprzedajemy ten cement od 1955 roku. Dokładnie zajmujemy się obróbką, przemiałem i sprzedażą różnego rodzaju kamienia budowlanego też dla klientów indywidualnych jak i dla centrów i sklepów ogrodniczych. Należymy do ścisłej czołówki polskich firm specjalizujących się w sprzedaży kamienia i grysów ozdobnych.

www: http://www.firmafilar.pl

:: Szczegóły » Cement biały

  Strona: :  1 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt