Materiały budowlane
Beton

  :: Dodaj wpis  

Polbruk S.A

Dla osób, które zastanawiają się czy dobrym zakupem jest kostka brukowa, Warszawa ma dobre wieści. W mieście bez problemu zakupić można produkty firmy Polbruk. Kostki brukowe to tylko jeden z elementów naszej oferty. Znajdują się w niej również najwyższej jakości obrzeża chodnikowe oraz trawnikowe w różnych rozmiarach i o różnych fakturach. Ponadto, produkujemy płyty chodnikowe i tarasowe oraz wiele innych.

www: http://polbruk.pl

:: Szczegóły » Polbruk S.A

Odwodnienia liniowe - firma Bielbet

Posiadasz możliwość instalacji całego systemu odwodnienia liniowego? Jesteś zainteresowany produktami z betonu? Dobrze trafiłeś! Nasza firma produkuje tego typu materiały budowlane od lat. Jesteśmy firmą, na której się nie zawiedziesz. Zamów u Nas odwodnienia liniowe, a z pewnością będziesz zadowolony.

www: http://www.bielbet.pl/

:: Szczegóły » Odwodnienia liniowe - firma Bielbet

Układanie kostki betonowej

Brukarstwo w firmie LEWMAG to układanie kostki brukowej i betonowej, galanterii z kamienia naturalnego oraz montaż rur odpływowych. W ofercie także układanie powierzchni z płyt naturalnych i betonowych.

www: http://lewmag.pl

:: Szczegóły » Układanie kostki betonowej

Betoniarnia Rzeszów

Jako betoniarnia o wieloletnim doświadczeniu rynkowym trudnimy się produkcją zróżnicowanych mieszanek betonowych. Nasza oferta produktowa to przede wszystkim: beton towarowy, zaprawy oraz beton samozagęszczalny.

www: http://www.alebeton.pl/

:: Szczegóły » Betoniarnia Rzeszów

Produkujemy beton towarowy, strop teriva, płyty kanałowe żerań

Firma Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański istnieje od 1953 roku. Zajmujemy się produkcją betonu towarowego, w naszej ofercie znajdą Państwo również takie produkty jak: strop teriva, płyta kanałowa żerań, płyty korytkowe DKZ, nadproża, bloczki betonowe, płyty drogowe JOMB, rury i kręgi betonowe, pokrywy, pierścienie odciążające i wyrównujące i wiele innych.

www: http://www.wyrobybetonowe.com.pl/

:: Szczegóły » Produkujemy beton towarowy, strop teriva, płyty kanałowe żerań

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt