Architektura i projekty
Projektowanie obiektów

  :: Dodaj wpis  

projektowanie domu

Serwis w którym znajdziecie Państwo wiele ciekawych informacji dotyczących wielu tematów związanych z budownictwem. W portalu znajdują się artykuły w których można znaleźć wskazówki związane z budową domu oraz jego wykończenia. Możesz również znaleźć porady związane z prowadzeniem ogrodu i wiele innych ciekawych tematów związanych z budownictwem.

www: http://www.zbudujdom.net/category/projekty-domow/

:: Szczegóły » projektowanie domu

Budowa parków linowych

Park Linowy w Kryspinowie to wspaniała forma rekreacji dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Zapewnia niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu na trasach o zróżnicowanym stopniu trudności. Zajmujemy się również projektowaniem i budową parków linowych. Oferujemy pełne doradztwo oraz pomoc w doborze materiałów budowlanych.

www: http://www.parklin.pl/

:: Szczegóły » Budowa parków linowych

Projektowanie wnętrz

Biuro projektów Intercomfort to projektowanie wnętrz i obiektów na najwyższym poziomie. Projektanci wnętrz zatrudnieni w naszej firmie to doskonały miks doświadczenia i nowoczesnej myśli. Razem z projektowaniem oferujemy wykonanie oraz sprzedaż mebli i przedmiotów sztuki użytkowej. Firma Intercomfort sprosta każdemu wyzwaniu.

www: http://www.intercomfort.pl/

:: Szczegóły » Projektowanie wnętrz

Pracownia Architektury - budynki, projekty wnętrz, certyfikaty

Projekty domów, rezydencji, zabudowy wielorodzinnej, budynki komercyjne, użyteczności publicznej, projekty wnętrz, certyfikaty energetyczne - Kraków/Polska.

www: http://www.pracownia-projekty.pl/

:: Szczegóły » Pracownia Architektury - budynki, projekty wnętrz, certyfikaty

Projektowanie wnętrz hoteli CM Architekci

Studio CM Architekci zostało założone przez dwie młode i kreatywne architektki wnętrz w 2000 roku w mieście Warszawa. Firma świadczy usługi w kraju i zagranicą Oferujemy remonty i projektowanie wnętrz domów, hoteli. Wykonujemy m.im. malowanie, sufity podwieszane, elektrykę i hydraulikę oraz doradzamy przy wyborze materiałów, kolorystyki wnętrza, mebli. Szczegóły na stronie internetowej CM Architekci. Zapraszamy.

www: http://www.cm-architekci.pl/

:: Szczegóły » Projektowanie wnętrz hoteli CM Architekci

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt