Architektura i projekty
Oprogramowanie

  :: Dodaj wpis  

Portal Korporacyjny ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. to firma informatyczna działająca na rynku podkarpackim od 1966 roku. Usługi oferowane przez ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. to gama specjalistycznych procesów, takich jak audyty oprogramowania, szkolenia, outsourcing informatyczny i wydruki masowe. ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada systemy cdn, optima, cdn xl, podpis elektroniczny, strony www, kasy fiskalne, strony internetowe, sieci komputerowe, serwery telekomunikacyjne, centrale telefoniczne. Firma działa na terenie Rzeszowa, Krosna, Przemyśla, Sanoka.

www: http://www.zetorzeszow.pl/

:: Szczegóły » Portal Korporacyjny ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

Norma PRO

Prowadzimy sprzedaż programów kosztorysujących Norma PRO, Norma STANDARD, programy wspomagające kosztorysowanie, bazy cenowe. Organizujemy szkolenia dla kosztorysantów z Norma PRO, Norma STANDARD .

www: http://norma-pro.komako.pl

:: Szczegóły » Norma PRO

Oprogramowanie i szkolenia dla budownictwa

NORMA STANDARD umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Może być wykorzystywana do tworzenia {przedmiarów|obmiarów} kosztorysów inwestorskich, ofertowych i powykonawczych.

www: http://www.partnersoft.biz

:: Szczegóły » Oprogramowanie i szkolenia dla budownictwa

Autodesk, AutoCAD LT, BIM, modelowanie, projekt budowlany

Oprogramowanie AutoCAD firmy Autodesk to wiodąca w świecie, rozbudowana aplikacja typu CAD do dwuwymiarowego szkicowania, szczegółowego kreślenia, dokumentowania projektu oraz podstawowego kreślenia trójwymiarowego. BIM to tworzenie i wykorzystywanie skoordynowanych i spójnych informacji o projekcie budowlanym, zebranych w jednym modelu cyfrowym.

www: http://techcad.pl

:: Szczegóły » Autodesk, AutoCAD LT, BIM, modelowanie, projekt budowlany

  Strona: :  1 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt