Usługi budowlane
Dekarstwo

  :: Dodaj wpis  

Dekarz Warszawa

Nasza propozycja to krycie i remont dachów, obróbka blacharska. Już kilkanaście lat "wchodzimy" na dachy i wykonujemy pokrycia dachowe, różnymi metodami: blachą szwedzką, papą termozgrzewalną, tytano-cynk. Kilkadziesiąt wykonanych pokryć, to gwarancja fachowości i doświadczenia. Wykonujemy prace nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale i dla dużych firm korporacyjnych. Jesteśmy zapraszani na targi, szkolenia prowadzone przez czołowych producentów na polskim rynku. Brak jakichkolwiek reklamacji prze minione lata, to najlepsza gwarancja naszych usług.

www: http://dachykrycie.waw.pl

:: Szczegóły » Dekarz Warszawa

Dekarze z Kalisza

Doświadczona firma zajmująca się od ponad sześciu lat wykonywaniem pokryć dachowych. Swoje usługi świadczy na terenie takich miast jak Krotoszyn, Kalisz czy Ostrów Wielkopolski. Oferujemy montaż więźb dachowych, pokryć, a także docieplenia.

www: http://www.dachyostrow.pl/

:: Szczegóły » Dekarze z Kalisza

Dachy Biała Podlaska

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży oraz, montażu pokryć dachowych, rynien.

www: http://ekodach.info.pl/

:: Szczegóły » Dachy Biała Podlaska

.: FiXDach - dachy, montaż rynien, krycie dachu

Jesteśmy niedużą firmą, która wykonuje swoje usługi dekarskie tylko prywatnym inwestorom na małych obiektach. Są to w większości dachy na domkach jednorodzinnych. Dzięki temu do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, co daje klientowi pewność fachowej i szybkiej realizacji dachu. Dostosowujemy się także do gustu każdego klienta, który współuczestniczy w realizacji własnego dachu, zarówno pod względem jakościowym jak i estetycznym.

www: http://www.dachy.bialystok.pl/

:: Szczegóły » .: FiXDach - dachy, montaż rynien, krycie dachu

Dachy Lublin

Konstrukcja, budowa oraz krycie dachów. Nasza firma jest firmą rodzinną, powstała w 1989r przez 19 lat zdobywała doświadczenie na rynku krajowym jak i za granicami naszego państwa oraz szkoliła kolejne pokolenia dekarzy.

www: http://www.konsdach.pl/

:: Szczegóły » Dachy Lublin

  Strona: :  1 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt