Usługi budowlane
Kowalstwo

  :: Dodaj wpis  

INTERFERRO - Kowalstwo Artystyczne, kamienie naturalne Toruń

Firma Inter-Ferro zajmuje się już od wielu lat kowalstwem artystycznym, budujemy ogrodzenia najwyższej jakości wykańczając je kamieniem naturalnym. Nasz kamień nadaje się również do ozdoby w ogrodzie.

www: http://interferro.pl/

:: Szczegóły » INTERFERRO - Kowalstwo Artystyczne, kamienie naturalne Toruń

Balustrady kute

Kowalstwo artystyczne to obecnie piękne robione metodą ręcznego kucia balustrady kute, bramy kute, kraty okienne oraz furty. Kowalstwo w obecnych to sztuka, która jest wykonywana z pasją.

www: http://www.pierrot.com.pl/

:: Szczegóły » Balustrady kute

Grzegorz Ciechomski kowalstwo artystyczne - metaloplastyka

Zajmuję się kowalstwem artystycznym. W kuźni wykonuję zarówno nowoczesne przedmioty z żelaza jak i wyroby kute tradycyjnymi metodami kowalskimi. Poza balustradami, bramami i ogrodzeniami mogę wykonać drobne przedmioty: kute gwoździe, ozdobne haczyki, przybory kominkowe. Pracuję bazując na projekcie wykonanym na indywidualne zamówienie lub przekazanym przez klienta. Mogę doradzić w doborze stylu balustrady do charakteru wnętrza i zaproponować różne metody wykończenia. Osobom mieszkającym w domach z ogrodem proponuję ciekawe podpory pod rośliny, kute kwietniki i zestawy metalowych mebli ogrodowy

www: http://www.ciechomski.com/

:: Szczegóły » Grzegorz Ciechomski kowalstwo artystyczne - metaloplastyka

Piotr Pilczynski - Bramy i ogrodzenia

Strona producenta bram, ogrodzeń, drzwi garażowych, balustrad. Strona zawiera artykuły dotyczące tematyki branżowej, poszerzające wiedzę klienta nt ofert oraz trendów rynkowych.

www: http://pilczynski.pl/

:: Szczegóły » Piotr Pilczynski - Bramy i ogrodzenia

Balustrady - konstrukcje schodów

Nasza firma chcąc zaspokoić coraz większe potrzeby klienta, prowadzi działalność otwartą na wszelkie innowacyjne rozwiązania w dziedzinie metaloplastyki. Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie. Branże w jakich się specjalizujemy to: - balustrady - konstrukcje schodów - podjazdy inwalidzkie - zadaszenia - konstrukcje stalowe - bramy - ogrodzenia - meble - galanteria metalowa - orurowanie samochodów i motocykli - okna - parapety wewnętrzne - okapniki zewnętrzne - drzwi - indywidualne zamówienia związane z kowalstwem artystycznym

www: http://www.sobrad.pl/

:: Szczegóły » Balustrady - konstrukcje schodów

  Strona: :  1 | 2 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt