Dom i ogród
Sprzątanie domów

  :: Dodaj wpis  

Wywóz gruzu, starych mebli, opróżnianie mieszka

Oferujemy sprzątanie mieszkań i piwnic, wywóz gruzu i starych mebli, rozbiórki, wyburzanie oraz inne czynności porządkowe na terenie mazowieckiego i lubelskiego. Siedziba firmy Pewex znajduje się w Warszawie. Jeżeli marzą Państwo o szybkim pozbyciu się zbędnych gabarytów w atrakcyjnej cenie i możliwości cieszenia się czystym domem, to zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.

www: http://wywozgabarytow.pl/

:: Szczegóły » Wywóz gruzu, starych mebli, opróżnianie mieszka

Sprzątanie Bydgoszcz

Jesteśmy fachową ekipą sprzątającą. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i solidne umiejętności. Możemy wysprzątać tereny wewnętrzne i zewnętrzne. Nasi przedstawiciele są dostępni siedem dni w tygodniu.

www: http://swiezoscik.pl/

:: Szczegóły » Sprzątanie Bydgoszcz

Pranie tapicerek Warszawa

Profesjonalna firma piorąco-czyszcząca ABC Andrzej Łupina wykonuje wysokiej jakości usługi prania i czyszczenia tapicerek meblowych i samochodowych na terenie Warszawy oraz Błonia i pobliskich miejscowości. Od ponad 20-lat solidnie i fachowo obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych, w tym także instytucjonalnych. Z powodzeniem realizuje pranie i czyszczenie tapicerek meblowych i samochodowych w domach, mieszkaniach i biurach. Zamów pranie tapicerki samochodowej lub meblowej.

www: http://praniewykladzin.info.pl/

:: Szczegóły » Pranie tapicerek Warszawa

mieszkania do wynajęcia Gdańsk

Do poszukiwania mieszkania do wynajęcia Gdańsk Twoich ideałów idealnie nadaje się witryna tuznajdziesz.pl Każde ogłoszenie mieszkania do wynajęcia Gdańsk nadbudowane jest o zdjęcie; poprzez to wybór nowego mieszkania nie będzie dla Ciebie najmniejszym kłopotem.

www: http://tuznajdziesz.pl/nieruchomosci/mieszkania/wynajem/gdansk/

:: Szczegóły » mieszkania do wynajęcia Gdańsk

Odkurzacze przemysłowe, Szorowarki, Zamiatarki, Myjki ciśnieniowe, Myjnie bezdotykowe Nilfisk-ALTO

Dealer Nilfisk-ALTO, producenta odkurzaczy przemysłowych, szorowarek, zamiatarek, myjek ciśnieniowych i bezdotykowych. Oferujemy akcesoria, chemię przemysłową, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Maszyny stworzone do ciężkiej pracy i trudnych warunków. Odkurzanie i sprzątanie z nami gwarantuje największa czystość. Sprzątanie firm, urzędów i zakładów pracy. Aktualne promocje na naszej stronie internetowej. Nilfisk-ALTO łączy skuteczność z bezpieczeństwem dzięki biodegradowalnym preparatom chemicznym.

www: http://www.zamiataj.pl

:: Szczegóły » Odkurzacze przemysłowe, Szorowarki, Zamiatarki, Myjki ciśnieniowe, Myjnie bezdotykowe Nilfisk-ALTO

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt