Budownictwo
Obiekty modułowe

  :: Dodaj wpis  

Pawilony, kioski, portiernie

Pawilony, kioski, hale, portiernie, stróżówki to podstawowe typy obiektów, które wykonuje się w oparciu o płytę wielowarstwową. Bardzo często dla prowadzenia działalności gospodarczej potrzebny jest lokal. Koszty budowy budynki są ogromne, często również dochodzi aspekt gruntu, nie będziemy budować np. pawilonu handlowego na dzierżawionym gruncie. W takich wypadkach rozwiązaniem jest kontakt z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym Flajszer.

www: http://www.firmaflajszer.pl

:: Szczegóły » Pawilony, kioski, portiernie

Kontenery - Metal SYSTEM Sp. z o.o.

Metal System Sp. z o.o. jest zakładem który rozpoczął działalność w branży metalowej w 2002 roku. Aktualnie jest czołowym w Polsce producentem kontenerów: biurowych, sanitarnych, socjalnych i mieszkalnych oraz ekranów akustycznych " Zielona Ściana" i konstrukcji stalowych . Wraz ze wzrostem produkcji firma systematycznie rozbudowywała swój park maszynowy a także zwiększała zatrudnienie. W chwili obecnej Metal System zatrudnia 200 pracowników. Posiadając tak duże zasoby produkcyjne, rozbudowane biuro konstrukcyjne oprócz kontenerów jesteśmy też w stanie zaoferować szerokie usługi obró

www: http://www.metal-system.net.pl/

:: Szczegóły » Kontenery - Metal SYSTEM Sp. z o.o.

Pawilony

Projekty i realizacja pawilonów modułowych. Nowoczesne pawilony gastronomiczne/usługowe w dwóch liniach stylistycznych "Kokon" oraz "Cube". Pawilony posiadają bardzo nowoczesne, unikalne wzornictwo.

www: http://www.arc-design.pl/

:: Szczegóły » Pawilony

  Strona: :  1 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt