BHP i bezpieczeństwo
Outsourcing BHP

  :: Dodaj wpis  

bhp artykuly

Szukasz ekspertów, jacy podejmą się wyzwań z obrębu ocen ryzyka zawodowego ? Wypróbuj Profiwork-BHP, która oferuje usługi również dla przedsiębiorców oraz konsumentów indywidualnych. Profiwork jesteśmy w stanie pochwalić się wieloma certyfikatami oraz latami doświadczeń. Przetestuj teraz!

www: http://Www.Profiwork.pl/o-firmie

:: Szczegóły » bhp artykuly

BHP ŁódĽ

Współpracujemy ze specjalistami z branży bhp. Przykładowe usługi jakie wykonamy to np. szkolenia wstępne i okresowe. Zbadamy przyczyny wypadków przy pracy i doradzimy jakie zmiany wprowadzić aby unikn±ć ich w przyszło¶ci. Sporz±dzimy dokumentacje oraz rejestry wymagane ustawowo.

www: http://bhplodz.net/

:: Szczegóły » BHP ŁódĽ

BHP Bielsko Biał‚a

Nasza firma oferuje kompleksowe szkolenia z zakresu bhp. Organizujemy szkolenia bhp dla pracowników w przystępnej cenie. Nasze usługi oferujemy w Krakowie oraz Bielsko Biała. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasz± stron± internetow±, gdzie umie¶cilismy szereg przydatnych informacji oraz wskazówek. Zapraszamy równiez do kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem, który z pewno¶ci± odpowie na każde pytanie.

www: www.bhpedu.pl

:: Szczegóły » BHP Bielsko Biał‚a

BHP Poznań

Firma BHP KONKRET zajmuje się profesjonaln± obsług± firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zadowolony pracownik to lepszy pracownik, dlatego warto zadbać o jego bezpieczeństwo w czasie pracy oraz uzupełniać wiedzę z zakresu bhp, ppoż, a także pomocy przedmedycznej. W naszej naturze leży wychodzenie naprzeciw potrzeb klienta. Dlatego każdy nasz usługobiorca traktowany jest indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Nasze motto: Solidnie, bezpiecznie, na czas. i TANIO !

www: http://bhpkonkret.pl/

:: Szczegóły » BHP Poznań

Szkolenia pierwszej pomocy

Partner - specjalizacja to: ochrona przeciwpożarowa, bhp, ochrona ¶rodowiska, zarz±dzanie kryzysowe, obrona cywilna, pierwsza pomoc. W naszej ofercie szkolenia bhp, szkolenia pierwszej pomocy a także kursy i szkolenia przeciwpożarowe.

www: http://www.bhp-partner.com.pl/

:: Szczegóły » Szkolenia pierwszej pomocy

  Strona: :  1 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt