BHP i bezpieczeństwo
Szkolenia BHP

  :: Dodaj wpis  

Metro - Szkolenia BHP

Portal http://szkoleniabhp-bydgoszcz.pl oferuje kompleksowe usługi dla firm z zakresu bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Prowadzimy zajęcia w takich tematach, jak: ocena ryzyka zawodowego, wstępne szkolenie BHP (później też okresowe), szkolenie P. POŻ, a także szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej. BHP szkolenia to dla nas wyzwanie i misja, by skrupulatnie przygotować klientów do przyszłej pracy i potencjalnych zagrożeń.

www: http://szkoleniabhp-bydgoszcz.pl/

:: Szczegóły » Metro - Szkolenia BHP

Nadzór bhp

Zajmujemy się głównie organizowaniem kursów z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Prowadzimy kursy nie tylko z zakresu bhp, ale również kursy pomocy przedmedycznej. Nasza propozycja jest kompleksowa, dostosowana do wymagań firm z wielu różnych branż, oraz instytucji. Szkolenia bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania a naszych usług, oraz do zapoznania się z referencjami. Szkolenia bhp i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to nasze najważniejsze usługi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

www: http://szkolenia-bhp.biz

:: Szczegóły » Nadzór bhp

Gdzie podnieść właściwe kwalifikacje?

Nasza firma oferuje szkolenia zawodowe, a także kursy, m.in.: kurs koparko-ładowarki. Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych usług korzysta coraz więcej firm. Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia można prowadzić tylko po specjalnych szkoleniach. Po zdobyciu dyplomu kończąc szkolenie, operatorzy mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Robimy też bezpłatne szkolenia. Oglądaj naszą witrynę często by nie przegapić kursu odpowiedniego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!

www: http://www.csz-cargo.pl

:: Szczegóły » Gdzie podnieść właściwe kwalifikacje?

szkolenia bhp Szydłowiec

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą działającą w zakresie BHP, ppoż., ochrony środowiska. W branży działamy od 9 lat na terenie województwa świętokrzyskiego, (szkolenia bhp Skarżysko). Stale zwiększamy ofertę, aby zagwarantować naszym Klientom kompleksowość rozwiązać i najwyższą jakość usług. Świadectwem naszej renomy jest powiększające się grono stałych i zadowolnych Klientów, którzy nawiązali z nami współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.centrumbhp.eu/

:: Szczegóły » szkolenia bhp Szydłowiec

Bhp Strefa

Bezpieczna strefa jest Centrum Szkoleniowo-Usługowym, które oferuje swoim Klientom szkolenia BHP dla pracowników, kurs pierwszej pomocy, e-learning z obszaru BHP, usługi BHP, zarządzanie kadrami, pomiary środowiskowe i doradztwo w zakresie ochrony środowiska. Jesteśmy firmą szkoleniową, gdzie doradcy są doświadczeni, wykwalifikowani oraz angażują się w swoją pracę. Zależy nam, by nasi Klienci byli zadowoleni z naszej pomocy, dlatego zapewniamy im jak najlepszą obsługę BHP.

www: http://www.bhpstrefa.pl/

:: Szczegóły » Bhp Strefa

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt