« Strona Główna

schody drewniane

[Znajdziesz w katalogu wg » | schody drewniane]

www.schody-jurex.pl

Opis strony Firma działa już od 20 lat. Nasze produkty to przede wszystkim schody i drzwi. Robimy i montujemy każdego rodzaju schody przestrzenne-samonośne proste, zabiegowe, łamane, spiralne i inne na życzenie zleceniodawcy; o policzkach pełnych, zębatych, wiszących stopniach na poręczy lub mieszanych jeśli chodzi o rodzaj policzków.

Słowa kluczowe:schody drewniane

Firma istnieje już od 20 lat. Nasze produkty to schody i drzwi. Realizujemy i montujemy każdego rodzaju schody przestrzenne-samonośne proste, zabiegowe, łamane, spiralne i inne na życzenie zleceniodawcy; o policzkach pełnych, zębatych, wiszących stopniach na poręczy lub mieszanych jeśli chodzi o rodzaj policzków.Robimy zarówno schody na betonie lub innych konstrukcjach, z materiałów powierzonych i własnych. Wykonujemy i montujemy drzwi zewnętrzne, przejściowe, garażowe i inne według własnych wzorów jak również podanych przez klientów o nietypowych wymiarach o różnej kolorystyce. Robimy konfesjonały, ławki, klęczniki oraz umeblowanie zakrystii w kościołach. Możemy zaprojektować i zamontować na miejscu dany produkt. Do naszych wyrobów używamy drewno z suszarni firm zajmujących się profesjonalnym suszeniem drewna. Od pewnego czasu wysyłamy nasze produkty także poza granice polski.

Strona dodana: 2012-11-26 11:27:37

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Usługi budowlane Podkategoria Wymiana stolarkiE-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt