« Strona Główna

Krispol - bramy, okna i rolety

[Znajdziesz w katalogu wg » | rolety | bramy garażowe | bramy przemysłowe | okna]

http://krispol.pl

Opis strony Firma KRISPOL jest producentem bram przemysłowych i garażowych, okien i drzwi PCV, fasad, witryn, a także rolet zewnętrznych i krat rolowanych.

Słowa kluczowe:rolety,bramy garażowe,bramy przemysłowe,okna

KRISPOL to firma z długoletnim doświadczeniem, która oferuje wysokiej jakości rozwiązania dla firmy i domu. Oferowanymi tutaj produktami są dopasowane do indywidualnych życzeń: bramy przemysłowe, garażowe, okna, drzwi i rolety zewnętrzne. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji zleceń klientów biznesowych, indywidualnych i instytucjonalnych, została wielokrotnie nagrodzona tytułami „Gepard Biznesu” i „Gazela Biznesu”, a także „Kryształowy Profil”. Głównym celem KRISPOL jest realizacja wymagań każdego nabywcy w dostarczaniu produktów dopasowanych, wytrzymałych, odznaczających się estetycznym wykończeniem i przystępną ceną. Firma zajmuje się produkcją bram garażowych i przemysłowych segmentowych i rolowanych, rolet zewnętrznych, stolarki ALU i PCV – okien, drzwi, fasad, witryn, krat rolowanych. Elementy produkowane są na podstawie pobranych wymiarów oraz materiałów wyselekcjonowanych przez odbiorcę. W celu dostosowania ich do elewacji domu można skorzystać z aplikacji Wirtualne Studio dostępnej na stronie KRISPOL. Firma zapewnia również pełną opiekę posprzedażową obejmującą serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Sprzedaż odbywa się w punktach rozmieszczonych na obszarze całego kraju. Lista punktów dostępna jest na stronie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z produktów KRISPOL!

Strona dodana: 2014-08-27 14:02:31

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Firmy budowlane wg regionów Podkategoria wielkopolskieE-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt