« Strona Główna

Portal o architekturze wnętrz

[Znajdziesz w katalogu wg » | ]

http://www.widstudio.fc.pl

Opis strony Informacje o usłudze jaką jest architektura wnętrz. Opis współpracy z projektantem, czym powinna się cechować dobrze zawarta umowa, czego oczekiwać po architekcie, a czego wymagać. Przestawiono również przykładową ofertę biura projektowego.

Słowa kluczowe:

Witryna zawiera liczne informacje z zakresu aranżacji i wystroju wnętrz. Opisuje prawidłowy przebieg współpracy z architektem wnętrz, od momentu podpisana umowy aż po zakończenie pracy i oddanie gotowego projektu wnętrza. Można tu znaleźć również ofertę jednego z biur projektowych. Strona przeznaczona dla osób, które remontują mieszkanie bądź budują dom i zastanawiają się nad podjęciem współpracy z architektem wnętrz, względnie o usłudze jaka jest architektura wnętrz jeszcze nie słyszeli. Omówione zostały korzyści z zatrudnienia architekta a także ewentualne problemy, na jakie taka współpraca może natrafić. Witryna powstała dzięki pomocy biura projektowania wnętrz z Katowic.

Strona dodana: 2009-02-20 07:10:54

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Architektura i projekty Podkategoria ArchitekciE-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt