« Strona Główna

Nieruchomości Bielsko-Biała

[Znajdziesz w katalogu wg » | ]

http://www.npoludnie.pl

Opis strony Chcesz bezpiecznie zawrzeć transakcję kupna nieruchomości, domu lub działki? Przyjdź do Agencji Nieruchomości Południe i poznaj naszych kompetentnych doradców. Zapewniamy kompleksową pomoc, szeroki wachlarz ofert i dostęp do rzeszy potencjalnych chętnych. Jesteśmy zainteresowani ofertami kupna z terenów Bielska – Białej, Żywca i okolic.

Słowa kluczowe:

Agencja Nieruchomości Południe proponuje Państwu pomoc w uzyskaniu atrakcyjnej ceny za zakup, sprzedaż lub najem domu, działki czy nieruchomości. Nasze biuro jest zlokalizowane w Bielsku Białej, ale zasięg działalności jest ogólnopolski. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę transakcji od początku do końca. Przygotowujemy ofertę do sprzedaży, zestawiamy stan faktyczny obiektu czy działki z deklarowanym, weryfikujemy status prawny, na życzenie reprezentujemy naszych klientów w negocjacjach, formułujemy umowy przedwstępne, asystujemy w przyznaniu kredytu pod zakup nieruchomości. Mamy ponad trzyletnie doświadczenie w sprzedaży różnego typu obiektów, włączając w to nieruchomości, domy mieszkalne i działki. Mamy rzadką wiedzę o okazjach na rynku nieruchomości, nieosiągalną dla osób postronnych, znamy pułapy negocjacyjne.

Strona dodana: 2010-06-09 07:32:04

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Nieruchomości Podkategoria Biura nieruchomościE-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt