« Strona Główna

Mieszkania Katowice

[Znajdziesz w katalogu wg » | mieszkania śląsk | mieszkania katowice | mieszkania ruda śląska]

http://www.dombud.pl

Opis strony Spółka Dombud oferuje sprawnie działający, efektywny system pracy, wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę, oraz możliwość negocjacji terminów i cen. Firma posiada kilkudziesięcioletnią tradycję działań na rynku budowlano-instalacyjnym. Jest to spółka z bardzo mocną pozycją na rynku mieszkań. Spółka Dombud zapewnia bezpośrednią, elastyczną współpracę z inwestorami na przestrzeni całego procesu inwestycyjnego, oraz bazę sprawdzonych podwykonawców w zakresie specjalistycznych branż. Największe inwestycje to mieszkania na Śląsku, mieszkania w Katowicach oraz mieszkania w Rudzie Śląskiej.

Słowa kluczowe:mieszkania śląsk,mieszkania katowice,mieszkania ruda śląska

Spółka Dombud oferuje efektywny, sprawnie działający system pracy, wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę, oraz możliwość negocjowania cen i terminów. Firma posiada kilkudziesięcioletnią tradycję działalności na rynku instalacyjno-budowlanym. Jest to firma z bardzo ugruntowaną pozycją na rynku mieszkań. Dombud zapewnia bezpośrednią, elastyczną współpracę z inwestorami na przestrzeni całego procesu inwestycyjnego, oraz bazę wiarygodnych podwykonawców w zakresie specjalistycznych branż. Najliczniejsze projekty budowlane to mieszkania w Katowicach, mieszkania na Śląsku oraz mieszkania w Rudzie Śląskiej.

Strona dodana: 2011-03-24 08:42:15

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Budownictwo Podkategoria Budownictwo mieszkanioweE-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt