Materiały budowlane
Rynny

  :: Dodaj wpis  

Rynny

Oferta firmy Cellfast: system rynnowy, węże ogrodowe, środki ochrony roślin, akcesoria techniczne, akcesoria ogrodowe, rynna, system wodny, nawadnianie, zraszanie, węże specjalistyczne, zraszacz, rynny, obrzeża ogrodowe, wąż ogrodowy, wąż ogrodniczy, garden hoses, tuyau d"arrosage, gartenschlauch. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Na stronie aktualne katalogi i pełna oferta naszej firmy.

www: http://www.cellfast.com.pl/

:: Szczegóły » Rynny

Producent wyrobów z cynku. Rynny cynk tytan

Oferujemy kompletny system rynnowy z blach cynkowo-tytanowych w odmianie naturalnej lub patynowanej. Elementy orynnowania produkowane są zgodnie z normą PN-EN 612. Różnorodność wymiarów pozwala optymalnie dobrać orynnowanie do wielkości odwadnianych połaci. Tradycyjny sposób łączenia elementów przez lutowanie lub klejenie sprawia, że system nie wymaga dodatkowych złączek i uszczelnień. Poprawnie skompletowany i zamontowany system rynnowy zapewni skuteczne i trwałe odwodnienie budynku. Cynk Tytan to zabezpieczenie na ponad 80lat.

www: http://www.silesiasa.pl/

:: Szczegóły » Producent wyrobów z cynku. Rynny cynk tytan

Systemy rynnowe

Bratex Dachy to lider na rynku produkcji pokryć dachowych oraz producent Systemu Orynnowania Struga. Zakład współpracuje z największymi producentami w tej branży na całym świecie. Sam System Orynnowania Struga jest bardzo innowacyjny przy zastosowaniu blach najwyższej jakości. Produkowany jest w dziewięciu wariantach kolorystycznych, komponuje się z każdym rodzajem dachu: od betonowej dachówki przez blachę, a skończywszy na pokryciach ceramicznych.

www: http://www.struga-rynny.pl/

:: Szczegóły » Systemy rynnowe

Pokrycia dachowe, akcesoria, szwedzkie blachy, blachodachówki, rynny,

Nasza specjalność to pokrycia dachowe, a oferta zawiera produkty takie jak: szwedzkie blachy, blachodachówki, dachówki ceramiczne i betonowe, rynny pcv i stalowe, folie dachowe, okna dachowe renomowanych producentów: Mdm, Erlus, Koramic, Euronit, Fakro, Plannja Siba.

www: http://www.abito.pl/

:: Szczegóły » Pokrycia dachowe, akcesoria, szwedzkie blachy, blachodachówki, rynny,

  Strona: :  1 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt