Instalacje
Wentylacja

  :: Dodaj wpis  

Klimatyzacja Toruń

Firma SWIMER zajmuje się dystrybucją, montaże oraz serwisem klimatyzatorów w firmach, biurach, domkach oraz mieszkaniach.

www: http://www.klimatyzatory-torun.pl/

:: Szczegóły » Klimatyzacja Toruń

Kratki kominkowe

Strona producenta elementów wyposażenia wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z opisem szczegółowym oraz do odwiedzin naszej witryny.

www: www.rafa-raczak.pl

:: Szczegóły » Kratki kominkowe

Rekuperatory & Klimatyzacja Wipex Podkarpackie

Centrale rekuperacyjne oraz klimatyzatory proponowane przez firmę Wipex zaliczają się do najnowszej generacji urządzeń klimatyzacyjno wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze zainteresowanych w obrębie profesjonalnego montażu instalacji rekuperacyjnej.

www: http://wipex-lancut.pl/

:: Szczegóły » Rekuperatory & Klimatyzacja Wipex Podkarpackie

WENTECH

Firma WENTECH zajmuje się kompleksowymi instalacjami z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i energii odnawialnej. Wszystkie usługi wykonywane są kompleksowo począwszy od etapu przygotowania oferty i projektowania, zakończywszy na zakupie i dostarczeniu urządzeń, w tym również kanałów rurociągowych, oraz ich montażu i aktywacji. Ponad to świadczy usługi w zakresie serwisowania własnych instalacji, w oparciu o zawarte umowy z klientem, jak i również wykonuje doraźne naprawy i serwis instalacji już istniejących. Firma również specjalizuje się w wykonawstwie instalacji dla klientów

www: http://wentech.net/

:: Szczegóły » WENTECH

Worki filtracyjne

Opieka nad środowiskiem ma coraz to większe znaczenie we współczesnym świecie. Czyste powietrze w czasie procesu produkcji w fabrykach zapewniają worki filtracyjne.Jednym spośród głównych ich producentów w Polsce jest Gwarant-Eko S.C. - przedsiębiorstwo o 13 letniej historii, rok założenia to 1997.Poza workami filtracyjnymi w ofercie znajdują się również: rękawy filtracyjne, tkaniny filtracyjne, filtry do klimatyzacji, filtry do wentylacji, kompensatory, włókniny filtracyjne, włókniny poliestrowe i włókniny polipropylenowe.

www: http://www.gwaranteko.pl

:: Szczegóły » Worki filtracyjne

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt