« Strona Główna

szukamy: Budowa domów jednorodzinnych

Budowa domów jednorodzinnych - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Ziemne prace, Wrocław, Ogólnobudowlane, Inne, Inne, Inne, Kredyty hipoteczne, Budownictwo mieszkaniowe, Projekty domów, Budownictwo jednorodzinne, Domy, Budowa domów,


Prodom Szczecin

Realizacja prac budowlanych dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych ze specjalizacją w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i szeregowej w stanie surowym otwartym, a także budową domów pod klucz z kompleksowym wyposażeniem.

www: http://prodom.szczecin.pl

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych Wrocław

Firma budowlana Domowa Budowa Wrocław buduje nowe domki jednorodzinne według schematu gotowego projektu domu. Budujemy w atrakcyjnych cenach do stanu surowego lub deweloperskiego. Polecamy usługi budowlane takie jak: tynkowanie, murowanie, prace dekarskie, usługi geodezyjne, wykonanie fundamentów. Sprzedajemy działki budowlane bez pośredników. Wszystkie koszty podlegają negocjacją.

www: http://www.domowa-budowa.pl/

:: szczegóły

Erghome Technical Constructions - usługi ogólnobudowlane

Ergohome oferuje kompleksowe usługi budowlane z wykorzystaniem konstrukcji z żelbetu, zarówno w kontekście budowy luksusowych domów, jak i lokali biurowych oraz obiektów użyteczności publicznej, łącznie z całą gamą usług związanych z renowacją wszystkich budynków budynków, w tym domów jednorodzinnych, obiektów handlowych i przemysłowych.Zapraszamy do odwiedzin na naszej strony internetowej www.ergohome.pl lub odwiedzenia naszego profilu na Facebooku!

www: www.ergohome.pl

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych Tarnów

Euro Montaż Budownictwo, firma funkcjonująca na terenie Tarnowa, zajmująca się nieruchomościami oraz handlem, budową domów jednorodzinnych i obiektów dla firm. W dodatku w autorskiej ofercie oferuję także działania związane z instalacjami, a także przygotowaniem całkowitej specyfikacji techniczno - inwestycyjnej niezbędnej do wykonania inwestycji budowlanych. Uprzejmie zapraszam do zapoznania się z danymi zawartymi na stronie online, a co więcej zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego.

www: http://www.em-budownictwo.pl

:: szczegóły

Budowa domów - Warszawa

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy związane z budownictwem oraz szeroki zakres świadczonych usług budowlanych, pozwala nam zaoferować Państwu wykonawstwo domów jednorodzinnych czy też budynków o innym przeznaczeniu na naprawdę wysokim poziomie jakości. Budynki wznosimy na działkach należących do naszych klientów. Domy budujemy od wykopów do dowolnego stanu, możemy wybudować dom w stanie surowym, jak również zrealizować projekt kompleksowo pod klucz.

www: http://www.budowa.zs.pl

:: szczegóły

Budowa domów Warszawa

Trudnimy się budową domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, niewielkich bloków. Wspomniane budynki wznosimy zarówno w stanie surowym, jak i realizujemy je pod klucz. Podejmujemy się kompleksowych remontów budynków, modernizacji oraz adaptacji. O profesjonalizmie naszej firmy w dziedzinie wykończeń wnętrz może świadczyć szereg robót zrealizowanych w kraju jak i poza granicami Polski. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych pracowników przez co przygotowani jesteśmy do prowadzenia większości robót w branży budowlanej.

www: http://www.budowa.zs.pl/

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych Szczecin

Usługi ogólnobudowlane Janusz Pater to firma działająca na zachodniopomorskim rynku usług budowlanych od ponad 10 lat. Przez ten czas zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów głównie dzięki pełnemu profesjonalizmowi oferowanych przez nas usług budowlanych oraz atrakcyjnym ich cenom. Z uwagi na lokalizację naszej firmy głównymi odbiorcami naszych usług są osoby prywatne i przedsiębiorstwa z rejonu województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy do współpracy.

www: http://budowa-domkow-jednorodzinnych.pl/

:: szczegóły

Tanie Domy" Wrocław l Budowa domów l Domy jednorodzinne

Firma budowlana "Tanie domy" Wrocław to budowa domów jednorodzinnych w atrakcyjnej cenie. Z nami zbudujesz domy w nowych technologiach, które pomogą obniżyć koszty takiej inwestycji. Znajdziesz u nas także przemyślane projekty tanich domów w budowie i eksploatacji.

www: http://www.taniedomy.wroclaw.pl/

:: szczegóły

Firma budowlana M1 Wrocław - usługi budowlane i budowa domów pod klucz

Firma budowlana M1 Wrocław poleca roboty i usługi budowlane. <a href="http://www.budowlane.wroclaw.pl/firma_budowlana_budowa_domu_domow.html" title="Usługi budowlane i Budowa domów - Firma budowlana M1 Wrocław">budowa domów jednorodzinnych - Wrocław i okolice</a>. Polecamy takie prace jak: roboty ziemne, murowanie, usługi dekarskie, wylewanie posadzek, ocieplanie budynków, układanie kostki brukowej, usługi tynkarskie. Atrakcyjne ceny. Sprawdź sam!

www: http://www.budowlane.wroclaw.pl

:: szczegóły

Firma Remont budowa domów

Firma Remont specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych i pensjonatów. Obecnie zatrudniamy 14 osób. Budowa domu jednorodzinnego o powierzchni 150 m2 w stanie surowym zajmuje nam średnio około 65 dni roboczych, w zależności od stopnia trudności. Organizujemy pełną logistykę na terenie budowy. Posiadamy niezbędne narzędzia potrzebne w budownictwie jednorodzinnym: szalunki stropowe 250 m2, rusztowania elewacyjne 200 m2, winda dekarska spalinowa łamana, wysokość robocza 31 m, dwa samochody skrzyniowe 7 - osobowe, elektronarzędzia.

www: http://www.remont-tyberiusz.pl

:: szczegóły

Budowa domu

Budowa domu - Jeśli chcesz zbudować dom, to ten serwis jest dla Ciebie - nie wiesz co trzeba załatwić, jak sie do tego podejść - poznasz prawo budowlane, dowiesz się co trzeba załatwić w urzędach, jakie umowy podpisać. Pomożemy w doborze materiałów i technologii przydatnych do zastosowania w budowie domu jednorodzinnego.

www: http://galeriaprojektow.pl/

:: szczegóły

Usługi budowlane trójmiasto

Firma budowlana Derkowski. Budowa domów jednorodzinnych, domy jednorodzinne Gdynia, Gdańsk i inne miasta woj. pomorskie. Budowa domów wg. projektu klienta. Usługi budowlane oraz remonty domów i mieszkań. Zapraszamy - domy jednorodzinne Gdynia, Gdańsk, Wejherowo, Puck, Lębork, trójmiasto.

www: http://www.derkowski.comweb.pl/

:: szczegóły

budowa domu niepołomice

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych oraz handlowych. Wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzone na wielu budowach ekipy budowlane GWARANTUJĄ solidność i szybką realizację Twojej inwestycji. Obiekt możemy przejąć na każdym etapie budowy w całości lub jego część. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wraz z projektem do naszego biura po darmową i niezobowiązujące wycenę.

www: http://www.budowadomu.domartic.pl

:: szczegóły

Projekty domów jednorodzinnych

Serwis dla tych co budują własne domy, oferujący porady dla profesjonalistów i inwestorów. W serwisie zapoznasz się z umowami budowlanymi, poznasz wszystkie niuanse prawne budowy domu, wybierzesz dobre materiały i technologie oraz firmę, która zbuduje Twój dom

www: http://glencora.wordpress.com/

:: szczegóły

Projekty domów jednorodzinnych

Oferujemy duży wybór gotowych projektów domów jednorodzinnych. Możesz wybrać coś dla siebie, wprowadzić indywidualne zmiany, a w każdym momencie uzyskasz darmowe konsultacje ekspertów z zakresu budownictwa i nieruchomości.

www: http://domekbabci.blogspot.com/

:: szczegóły

Projekty domów

Serwis dla budujących domy jednorodzinne, oferujący porady dla profesjonalistów i inwestorów. W serwisie zapoznasz się z umowami budowlanymi, poznasz wszystkie niuanse prawne budowy domu, znajdziesz najlepsze materiały i technologie oraz firmę, która zbuduje Twój dom.

www: http://www.3567.yeden.net/

:: szczegóły

Projekty domów

Portal budowlany - na stronie porady dla zamierzających budować domy - inwestorów i budowlanych, przegląd materiałów i technologii stosowanych w budownictwie mieszkaniowym, katalog firm budowlanych, informacje z dziedziny prawa budowlanego i innych prawnych uwarunkowań budowy domu.

www: http://prudencja.wordpress.com/

:: szczegóły

Projekty domów jednorodzinnych

Serwis budowlany - rzetelne porady dla budujących domy jednorodzinne, remontujących i wyposażających dom, wiadomości z rynku mieszkaniowego, prawo budowlane, przegląd firm budowlanych oraz projekty domów

www: http://budowa-domu.takmieszkam.com/

:: szczegóły

Projekty domów jednorodzinnych

Portal dla budujących - profesjonalne porady dla budujących domy, przeprowadzających remont i wyposażających dom, wiadomości z rynku mieszkaniowego, przepisy budowlane, przegląd firm budowlanych oraz projekty domów

www: http://www.biurodom.com/

:: szczegóły

projektowanie obiektów handlowych, budownictwo domowe, domy parterowe, domy z poddaszem

Firma AMADE powstała w 1992 i zajmuje się projektowaniem i budową domów jednorodzinnych oraz obiektów handlowych. Wybudowaliśmy około 40 domów jednorodzinnych na terenie Wielkopolski oraz hurtownie i mniejsze obiekty handlowe

www: http://www.przedsiebiorstwo-budowlane.info/

:: szczegóły

Budowa domu

Serwis budowlany - w serwisie porady dla zamierzajacych budowa´c dom - budujacych i wykonawców, przeglad materialów i technologii stosowanych w budownictwie jednorodzinnym, spis firm budowlanych, wiadomo´sciinformacje z dziedziny przepisów budowlanych i innych prawnych uwarunkowa´n budowy domu

www: http://budowa-domu.chichot.org/

:: szczegóły

Budowa domu

Portal dla budowla´nców - na stronie poradniki dla budujacych dom - budujacych i budowlanych, oferta materialów i technologii stosowanych w budownictwie, spis firm budowlanych, wiadomo´sciinformacje z dziedziny prawa budowlanego i innych prawnych uwarunkowa´n budownictwa.

www: http://www.mswia.info/

:: szczegóły

Projekty domów jednorodzinnych

Zamierzasz budowa´c dom - nie orientujesz sie co trzeba zalatwi´c, jak sie do tego zabra´c? Ten serwis jest wla´snie dla Ciebie - poznasz przepisy budowlane, dowiesz sie co jest do zalatwienia w powiecie, jakie umowy podpisa´c. Pomozemy w doborze materialów i technologii mozliwych do zastosowania w budownictwie jednorodzinnym

www: http://www.kredyty-finanse.com/

:: szczegóły

Domy jednorodzinne

Serwis budowlany - w portalu porady dla budujšcych domy - budujšcych i budowlanych, przeglšd materia?ów i technologii stosowanych w budownictwie mieszkaniowym, spis firm budowlanych, wiadomo?ciinformacje z dziedziny prawa budowlanego i innych prawnych uwarunkowa? budownictwa

www: http://w-swoim-domu.takmieszkam.com/

:: szczegóły

Projekty domów jednorodzinnych

Portal dla zamierzajacych budowa´c wlasne domy, oferujacy porady dla profesjonalistów i inwestorów. W serwisie zapoznasz sie z technikami budowania domów, poznasz wszystkie kruczki prawne budowy domu, znajdziesz potrzebne materialy i techniki oraz firme, która zbuduje Twój dom

www: http://domy.freespot.pl/

:: szczegóły

Projekty domów jednorodzinnych

Zamierzasz budowa´c dom - nie masz pojecia co trzeba zalatwi´c, jak sie do tego przymierzy´c? Ten serwis jest wla´snie dla Ciebie - przyswoisz prawo budowlane, poznasz sie co jest do zalatwienia w gminie, jakie umowy podpisa´c. Pomozemy w doborze materialów i technologii przydatnych do zastosowania w budowie domu jednorodzinnego

www: http://www.blog.yeden.net/

:: szczegóły

Projekty domów jednorodzinnych

Serwis dla budowla´nców - w serwisie porady dla budujacych domy - inwestorów i budowlanych, przeglad materialów i technologii stosowanych w budownictwie, spis firm budowlanych, informacje z dziedziny prawa budowlanego i innych prawnych uwarunkowa´n budowy domu.

www: http://www.stop.playstrefa.pl/

:: szczegóły

Projekty domów jednorodzinnych

Portal dla budujacych wlasne domy, zawierajacy porady dla profesjonalistów i inwestorów. W portalu zapoznasz sie z procesem budowy, poznasz wszystkie niuanse prawne budowy domu, znajdziesz potrzebne materialy i technologie oraz firme, która wybuduje Twój dom.

www: http://www.press.playstrefa.pl/

:: szczegóły

Projekty domów

Oferujemy ogromny wybór gotowych projektów domów jednorodzinnych, bliźniaków. Standardowy projekt zwykle składa się z części architektonicznej, z części konstrukcyjnej orazz części instalacyjnej (wody użytkowej, ogrzewania centralnego, kanalizacyjnej, gazowej, elektrycznej wewnętrznej. Sprawdź naszą ofertę.

www: http://www.naszprojekt.pl

:: szczegóły

Domy

Jeden z pięciu tysięcy gotowych projektów domów jednorodzinnych może być Twój. Nie wiesz na który się zdecydować? Nasi eksperci służą radą i pomocą.

www: http://projekty.dom.pl/projekty_parterowe.htm

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt