« Strona Główna

szukamy: Kostka

Kostka - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Gdańsk, Prace drogowe, Zakładanie ogrodów, Koparki, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, Cement, Utrzymanie ogrodu, dolnośląskie, Zaopatrzenie budownictwa, Wrocław, Chemia budowlana, Ziemne prace, Beton, Sklepy budowlane, Składy budowlane, Inne, Budownictwo jednorodzinne, Budownictwo mieszkaniowe, Geologia, Budownictwo drogowe, Inne, Budowa domów, Katowice, Ceramika budowlana, śląskie,


Polbruk S.A - producent kostki brukowej

Polbruk to lider na polskim w rynku w dziedzinie produkcji kostki brukowej do różnych zastosowań. Firma posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych w całym kraju min. w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu czy Poznaniu. Oferta firmy składa się z kilkudziesięciu modeli kostki brukowej oraz różnego rodzaju obrzeży chodnikowych i krawężników drogowych. Produkty firmy Polbruk cechuje najwyższa jakość wykonania, co czyni z nich produkt na lata, potwierdza to opinia setek zadowolonych klientów firmy.

www: http://polbruk.pl/

:: szczegóły

Polbruk S.A

Dla osób, które zastanawiają się czy dobrym zakupem jest kostka brukowa, Warszawa ma dobre wieści. W mieście bez problemu zakupić można produkty firmy Polbruk. Kostki brukowe to tylko jeden z elementów naszej oferty. Znajdują się w niej również najwyższej jakości obrzeża chodnikowe oraz trawnikowe w różnych rozmiarach i o różnych fakturach. Ponadto, produkujemy płyty chodnikowe i tarasowe oraz wiele innych.

www: http://polbruk.pl

:: szczegóły

Brukarstwo Szczecin

MASBRUK to doświadczona firma, która oferuje kompleksowe usługi brukarskie. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze usługi brukarskie i polecają nas swoim znajomym. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka jakość usług i profesjonalne doradztwo. Niektóre z naszych dotychczasowych realizacji mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie firmowej masbruk.com, do której odwiedzenia gorąco zapraszamy.

www: http://masbruk.com/

:: szczegóły

Kostka granitowa

Polskie Konsorcjum Granitu we Wrocławiu istnieje W branży kamieniarskiej już od ponad dekady. Przez ten cały okres naszej działalności udało nam się zdobyć wielu klientów i zdobyć tak cenne doświadczenie, które jest kluczowe w tej branży. W naszej ofercie znajdują się tylko najlepszej jakości materiały kamienne. Posiadamy min: płytki, parapety, kostki granitowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej i skorzystania z naszej fachowej pomocy.

www: http://www.polskiekonsorcjumgranitu.pl/

:: szczegóły

"Pflaster-Profis" - Usługi Brukarskie

Firma "PFLASTER - PROFIS" działa na rynku już od 7 września 1993 roku i z każdym rokiem od powstania rozwija się coraz lepiej. Zapewnia profesjonalne wykonanie prac i podejście do Klienta. Działamy w branży brukarstwa oraz robót budowlanych czy kanalizacyjnych. Od lat zajmujemy się również architekturą krajobrazu np. ogrodową. Oprócz wyżej wymienionych prac, oferujemy również usługi koparką Cat oraz minikoparką Volvo.

www: http://www.pflasterprofis.pl/

:: szczegóły

Producent Konstrukcji Stalowych - Jampol

Firma Jampol specjalizuje się w dziedzinie budownictwa obiektów przemysłowych, w szczególności konstrukcji stalowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszym Kontrahentom gwarantujemy pełen profesjonalizm, terminowość i solidność w przeprowadzaniu usług. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i zaangażowaniem, tak aby dostosować się do oczekiwań Klientów. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą na naszej witrynie internetowej.

www: http://jam-pol.eu/

:: szczegóły

brukarstwo-radom.pl

Nasza firma Brukarstwo Ar Wi z Radomia posiada duże doświadczenie w brukarstwie. Prawidłowo ułożona kostka brukowa to nasz priorytet, w związku z tym oprócz wykwalifikowanej brygady, angażujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców surowców. Szerokie grono naszych Zleceniodawców przyznaje, iż to nasze usługi brukarskie w Radomiu są warte twojej uwagi. Więcej użytecznych danych o naszej ofercie, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

www: http://brukarstwo-radom.pl/

:: szczegóły

Układanie kostki betonowej

Brukarstwo w firmie LEWMAG to układanie kostki brukowej i betonowej, galanterii z kamienia naturalnego oraz montaż rur odpływowych. W ofercie także układanie powierzchni z płyt naturalnych i betonowych.

www: http://lewmag.pl

:: szczegóły

Chełmski Cement

Firma Chełmski Cement Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 1994 roku. Obecnie jest częścią międzynarodowego koncernu CEMEX - globalnego lidera w branży materiałów budowlanych. Siedziba firmy znajduje się w Chełmie, przy ul. Fabrycznej 3. Posiadamy własne składy handlowe w Chełmie, Hrubieszowie i Zamościu. Nadrzędnym celem działań firmy Chełmski Cement jest sprzedaż cementu workowanego, materiałów budowlanych oraz kostki brukowej.

www: http://www.chelmskicement.pl/

:: szczegóły

kostka granitowa

Kostka granitowa to element, z którego układa się na licy bądź też chodniku tak zwany "bruk". Nawierzchnię bruku układa się na specjalnie przygotowanej do tego powierzchni składającej się z tak zwanego tłucznia i piasku co zapewnia z reguły po dobrze wykonanej pracy przez odpowiednich fachowców - równą nawierzchnię.

www: http://www.kaw-bud.pl

:: szczegóły

Kostka brukowa Poznań Brukarstwo

Firma RJ-BRUK-BUD Radosław Jackowiak powstała w 2006 roku. Od tego czasu Specjalizacją Naszej firmy jest układanie kostki brukowej różnego typu. Wiedza i profesjonalne podejście do każdej inwestycji oraz stosowanie najwyższej jakości materiałów pozwala na stworzenie nam wyjątkowo trwałych i estetycznych nawierzchni z kostki brukowej. .Wszystkie usługi brukarskie wykonujemy z pełnym profesjonalizmem oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej co pozwala nam udzielać wieloletnich okresów gwarancji.

www: http://www.bruk-bud.pl/

:: szczegóły

Produkujemy beton towarowy, strop teriva, płyty kanałowe żerań

Firma Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański istnieje od 1953 roku. Zajmujemy się produkcją betonu towarowego, w naszej ofercie znajdą Państwo również takie produkty jak: strop teriva, płyta kanałowa żerań, płyty korytkowe DKZ, nadproża, bloczki betonowe, płyty drogowe JOMB, rury i kręgi betonowe, pokrywy, pierścienie odciążające i wyrównujące i wiele innych.

www: http://www.wyrobybetonowe.com.pl/

:: szczegóły

Kostka Brukowa Kraków

Kaskada to energicznie i prężnie rozwijająca się firma, operująca w branży ogrodniczej na terenie małopolski.

www: www.kaskada.org.pl

:: szczegóły

Dreimpex Materia�y budowlane, Gda�sk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Firma istnieje na rynku od 1992 roku.W ofercie posiadamy materiały budowlane i opałowe.Wykonujemy usługę oklejania krawędzi płyt, oraz montaż okien i drzwi. Współpracujemy z renomowanymi producentami wyrobów budowlanych. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

www: http://dreimpex.pl/

:: szczegóły

kostka granitowa oraz elementy budowlane

Kostka granitowa ze Strzegomia – jeden z najpopularniejszych elementów granitowych. Znajduję się on oczywiście w naszej ofercie. Oprócz tego oferujemy krawężniki granitowe z elementów surowego strzegomskiego granitu. Kostkę granitową w różnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarów. Dysponujemy własnym terminowym i profesjonalnym transportem.

www: http://www.kamien-strzegom.pl/

:: szczegóły

Kostka granitowa

Granit cieszy się coraz większą popularnością w branży budowlanej. znajduje wykorzystanie w aranżacji, wystroju wnętrz. Dzięki takim firmom jak Akropol możemy cieszyć się nim we własnym mieszkaniu, domu czy ogrodzie. Granit, marmur, piaskowiec to najpopularniejsze materiały w branży kamieniarskiej. Oferowane są w różnych kolorach i rodzajach, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie firmy.

www: http://www.akropol.pl/

:: szczegóły

Kamień ogrodowy,Kostka granitowa,Nawierzchnie kamienne,Elewacje kamienne - MD KAM

MD Kam, to firma stworzona po to, by realizować Państwa marzenia o pięknym domu i ogrodzie. Prowadzimy skład kamieni ogrodowych i kostki granitowej. Wykonujemy: *podjazdy z kostki granitowej * ścieżki ogrodowe z kostki i z płyt kamiennich * elewacje kamienne * ogrodzenia * grille ogrodowe * oczka wodne * wszystko to, co możliwe do zrealizowania z kamienia ( tak w ogrodzie, jak i we wnętrzach).

www: http://www.mdkam.pl

:: szczegóły

Oczyszczalnie ścieków w Wielkopolsce

Eko-Mik.pl - Przedsiębiorstwo EKOMIK zajmuje się pracami ziemnymi na terenie województwa wielkopolskiego. Nasze główne usługi to: sprzedaż i instalacja oczyszczalni ścieków przedsiębiorstwa EKOPOL, pracę koparką, układanie kostki brukowej, nawadnianie ogrodów. Oczyszczalnie ścieków Poznań i cała wielkopolska.

www: www.eko-mik.pl

:: szczegóły

DroMarket- materiał‚y budowlane i usł‚ugi dla branży drogowej

Dromarket Sp. z o.o. jest firmą handlową, która kieruje swoją ofertę do podmiotów i klientów indywidualnych działających w branży drogowej. Celem i ambicją firmy jest stworzenie możliwie kompleksowej oferty towarów i usług, oraz sprawnej organizacji dostaw dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

www: http://www.dromarket.pl/

:: szczegóły

kostka brukowa

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1992r, od początku swojej działalności zajmujemy się wykonywaniem robót drogowych i nawierzchniowych a także sprzedażą kostki brukowej. A od kilku lat wykonujemy także pracę związane z montażem elewacji kamiennych, wykańczaniem wnętrz. Do naszych prac wykorzystujemy produkty najlepszych producentów o najwyższej jakości. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę techniczną oraz doświadczonych pracowników. Przy wykonywaniu robót korzystamy z własnego zaplecza sprzętowego. Zrealizowaliśmy w tym czasie wiele prac dla Spółdzielczości Mieszkaniowej, Firm Budowlanych, jak

www: http://otokostka.pl

:: szczegóły

Frank Bruk - Kostka granitowa

Frankbruk - firma zajmująca się produkcją kostki granitowej, wyrobów granitowych, specjalizująca się również w wytwarzaniu nawierzchni kamiennych dodatkowo w usługach brukarskich, układaniu kostki granitowej, brukarstwo, usługi brukarskie w Strzegomiu oraz na całym województwie dolnośląskim.

www: http://www.frankbruk.pl/

:: szczegóły

Kostka brukowa Racibórz

Fabryka ogrodzeń Małro Sośnicowice. W naszej ofercie wysokiej jakości kostka brukowa, kostka przemysłowa, ażury, palisady betonowe, obrzeża betonowe, płyty chodnikowe, wyroby betonowe, galanteria betonowa. Zapewniamy transport do miast Gliwice, Rybnik, Racibórz, Żory, Knurów, Chorzów, Zabrze,Katowice, Wodzisław Śląski, Bielsko-Biała

www: http://www.twojakostkabrukowa.pl

:: szczegóły

układanie kostki brukowej, kostka brukowa, brukarstwo, roboty brukarsk

układanie kostki brukowej, kostka brukowa, brukarstwo, roboty brukarskie, usługi, Lublin, lubelskie - lista firm z województwa lubelskiego Lista firm zajmujących się pracami brukarskimi, drogowymi i ziemnymi: Obszar działania: Województwo Lubelskie: POWIAT LUBELSKI, LUBLIN (Gminy: Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka Lubelska, Wysokie, Zakrzew); POWIAT ŁĘCZYŃSKI, ŁĘCZNA (Gminy: Cyców, Ludwin, Łęczna, Milejów, Puchaczów, Spiczyn); POWIAT ŚWIDNIK (Gminy: Mełgiew, Piaski, Rybczewice, Świdni

www: http://www.kostka-brukowa.lublin.pl/

:: szczegóły

Kostka brukowa Chyżbet

Firma ChyżBet szczyci się posiadaniem certyfikatu ISO 9001:2000 dzięki zapewnieniu wysokich parametrów technicznych produkowanych przez siebie wyrobów. Nasze wyroby produkowane są w szerokiej gamie kolorystycznej. W procesie produkcyjnym dokłada się wszelkich starań dla zapewnienia stabilnej barwy, stosując pigmenty oraz barwniki renomowanych firm. Gwarancją jakości wyrobów produkowanych przez firmę ChyżBet są odpowiednio dobrane i uprzednio sprawdzone surowce, jak również wykwalifikowana kadra pracownicza nadzorująca oraz bezpośrednio włączona w proces produkcyjny. Kostka brukowa ChyżBet -

www: http://www.chyzbet.pl/

:: szczegóły

kostka brukowa w kolorach wyobraźni

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie małej architektury i budownictwa drogowego. Zakres usług obejmuje: Zapewniamy kompleksowa organizację usług począwszy od robót pomiarowo-niwelacyjnych, przez organizację dostaw materiałów i usług pomocniczych po profesjonalne wykonawstwo.

www: http://www.brukowanie.eu/

:: szczegóły

AMBUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Marek Arnold

AMBUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Arnold, Chemia budowlana, Specjalistyczne materiały Budowlane, Uszczelnienia, Renowacje, Docieplenia, Uszczelnienia delatacji i przerw roboczych, Kostka brukowa i beton architektoniczny, System renowacji betonów i dachów

www: http://www.ambud.com.pl/

:: szczegóły

Układanie kostki brukowej - inż. Łukasz Sopicki:brukarstwo, usługi

Firma oferuje usługi brukarskie, w ramach których układa z kostki brukowej: chodniki, tarasy, alejki, podjazdy, parkingi, place manewrowe i drogi. Ozdabiamy kamieniem naturalnym ściany, mury i ogrodzenia. Firma brukarska świadczy usługi na terenie miast: Andrychów, Kęty, Wadowice, Oświęcim, Bielsko-Biała, Kraków oraz ich okolic. Ceny usług konkurencyjne!

www: http://brukujemy.prv.pl/index.html

:: szczegóły

Estetyczna Kostka Granitowa

Jeżeli poszukujesz firmy budowlanej albo surowców budowlanych to serwis BUD-NET - Dom Pod Klucz przeznaczony jest dla Ciebie. Pośród 2000 firm masz okazję znaleźć taką, która spełni Twoje oczekiwania. Firma zajmuje się także dystrybucją surowców budowlanych, wśród nich znajdują się m.in: kostka granitowa, kostka brukowa, kruszywa budowlane, parkiet dębowy oraz cegła ceramiczna.

www: http://www.bud-net.pl/

:: szczegóły

Wytrzymała Kostka Granitowa

Bud-Net - sprzedaż a także dystrybucja materiałów budowlanych : kostka granitowa, oprócz tego betonowa kostka brukowa, kruszywa budowlane, parkiet dębowy, cegła pełna. Firmę wyróżnia wysoka jakość, niskie ceny i terminowe dostawy kostki w zróżnicowanych kolorach i wymiarach.

www: http://www.kostka-granit.pl/

:: szczegóły

Kostka Brukowa

Przedsiębiorstwo Bud-Net - sprzedaż materiałów budowlanych oraz dystrybucja na terenie całej Polski. Dostawcami są przedsiębiorstwa cenione w Polsce oraz Europie, co gwarantuje dobrą jakość produktu. W sprzedaży kostka brukowa w cenach producenta i krawężniki drogowe, oporniki, płyty ażurowe, bloczki fundamentowe.

www: http://www.betonowa-kostka.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt