« Strona Główna

szukamy: architektura krajobrazu

architektura krajobrazu - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Koparki, Inne, Budownictwo drogowe, Utrzymanie ogrodu, Zakładanie ogrodów, Projekty domów,


"Pflaster-Profis" - Usługi Brukarskie

Firma "PFLASTER - PROFIS" działa na rynku już od 7 września 1993 roku i z każdym rokiem od powstania rozwija się coraz lepiej. Zapewnia profesjonalne wykonanie prac i podejście do Klienta. Działamy w branży brukarstwa oraz robót budowlanych czy kanalizacyjnych. Od lat zajmujemy się również architekturą krajobrazu np. ogrodową. Oprócz wyżej wymienionych prac, oferujemy również usługi koparką Cat oraz minikoparką Volvo.

www: http://www.pflasterprofis.pl/

:: szczegóły

Zakładanie ogrodów Warszawa

Zajmujemy się architekturą krajobrazu i projektowaniem ogrodów w Warszawie. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, tak aby byli Państwo zadowoleni - od szkicu do ostatecznego wykonawstwa. Zawsze służymy radą i przystosowujemy projekt również do architektury, powierzchni tereu i własnych upodobań. Posiadamy rośliny najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Prace wykonujemy najnowocześniejszymi sprzętem i narzędziami. Dzięki naszemu doświadczeniu i szybkości działania sprawimy, że Państwa ogród będzie jedyny w swoim rodzaju.

www: http://www.factoryofgreen.pl

:: szczegóły

OGRODY Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, usługi ogrodnicze, Lublin

Oferujemy kompleksowe projektowanie ogrodów i terenów zielonych, zakładanie ogrodów oraz usługi ogrodnicze. Dzięki naszej firmie Twój ogród stworzy oryginalny fragment przestrzeni o wyjątkowym smaku i uroku. Projektowanie ogrodów to nie tylko nasza codzienna praca, to przede wszystkim ogromna pasja, w którą wkładamy całe serce. Ogrody dopasowane do indywidualnego stylu życia oraz charakteru domu sprawiają niezwykłą radość. Przy projektowaniu ogrodów ściśle współpracujemy z naszymi Klientami, aby tworzyć ogrody spełniające Wasze oczekiwania. Obszar naszej działalności to głównie Lublin i woj.

www: http://www.quercus-ogrody.com.pl/

:: szczegóły

Projektowanie ogrodow

P.U.H ART NATURA jest firmą świadczącą usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się kompleksowa obsługą inwestycji związanych z architekturą krajobrazu, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zielenią. Oferujemy następujące usługi: projektowanie ogrodów przydomowych, urządzanie działek rekreacyjnych (oczka wodne, stawy, ogrody skalne, oświetlenie), projektowanie małej architektury, kompozycje zieleni współgrającej z otoczeniem i zaspokajającej wymagania Klienta, dobór nawierzchni, dywany kwiatowe, trawniki z siewu i darni rolowanej, systemy automatyczneg

www: http://www.art-natura.eu/

:: szczegóły

Projekty domów | projektowanie ogrodów | aranżacja wnętrz

Domikrajobraz.pl to serwis promujący najnowsze trendy oraz najlepsze rozwiązania architektoniczno-budowlane domów, wnętrz i krajobrazu. Jeśli chcesz zobaczyć najlepsze gotowe projekty domów, zapoznać się z ofertą firm produkujących domy gotowe, interesuje Cię oryginalna aranżacja wnętrz i architektura krajobrazu – to tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

www: http://www.domikrajobraz.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt