« Strona Główna

szukamy: docieplenia

docieplenia - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Gdańsk, Dekarstwo, Materiały izolacyjne, Warszawa, Budownictwo jednorodzinne, Kraków, Inne, Inne, Sklepy internetowe, lubelskie, Budowa domów, Zaopatrzenie budownictwa, Budownictwo mieszkaniowe, Remonty i modernizacje, Ogólnobudowlane,


Montaz płyt warstwowych i membran dachowych

P.B. "JARBUD" istnieje na rynku od 1987 roku. Budownictwo Przemysłowe -Generalne wykonastwo obiektów przemysłowych -hale stalowe, wiaty, chłodnie -warsztaty samochodowe -fundamenty przemysłowe, budynki biurowe, hale murowane Budownictwo mieszkaniowe -remonty elewacji, docieplenia budynków -projekty kolorystyki elewacji, renowacje zabytkowych elewacji -remonty i malowanie klatek schodowych -roboty hydroizolacyjne ( balkony,tarasy,dachy) -izolacje pionowe i poziome

www: www.http://jarbud.gda.pl/

:: szczegóły

Budownictwo przemysłowe

P.B. "JARBUD" istnieje na rynku od 1987 roku. Zajmuje się przede wszystkim rozbudową obiektów przemysłowych, projektowaniem, budową, produkcją i montażem hal, wiat, chłodni i innych konstrukcji stalowych na terenie całego kraju. Wykonuje także roboty ziemne i fundamentowe oraz roboty elewacyjne (docieplenia ścian) i projekty kolorystyki elewacji. Firma posiada pełne usprzętowienie do prowadzonych robót. Długoletnie doświadczenie załogi oraz wykorzystanie najnowszych technologii i osiągnięć w dziedzinie budownictwa pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Inw

www: http://www.jarbud.gda.pl

:: szczegóły

Climowool - ocieplanie budynków, docieplenia i izolacja poddaszy domów

Climowool sp. z o.o. producent wełny ocieplającej służącej do izolacji cieplnej i akustycznej. Nasze produkty w pełnej gamie służą między innymi do docieplania dachów, stropodachów i poddaszy oraz do izolacji cieplnej elewacji i ścianek działowych budynków jedno i wielorodzinnych. Zapraszamy na nasza stronę WWW.

www: http://www.climowool.pl/

:: szczegóły

Usługi budowlane Jarbud

Jarbud jest polską firmą z siedzibą w Gdańsku, specjalizującą się w projektowaniu i kompleksowej realizacji hal stalowych. Projektujemy i budujemy hale stalowe i konstrukcje stalowe o różnorodnym przeznaczeniu. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, a dzięki terminowości i szybkiej realizacji dostosowujemy się do wysokich wymagań naszych inwestorów.

www: www.jarbud.gda.pl

:: szczegóły

Dekarze z Kalisza

Doświadczona firma zajmująca się od ponad sześciu lat wykonywaniem pokryć dachowych. Swoje usługi świadczy na terenie takich miast jak Krotoszyn, Kalisz czy Ostrów Wielkopolski. Oferujemy montaż więźb dachowych, pokryć, a także docieplenia.

www: http://www.dachyostrow.pl/

:: szczegóły

tynki gipsowe wrocław

Funkcjonujemy już od wielu lat i aktywnie posuwamy naszą strukturę, osiągając inwestycje w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Nasze główne cele to przede wszystkim atrybut, gwarancja i zgodność realizacji z nowoczesnymi technologiami.Dokonujemy świadczenia w duzym zakresie prac budowlanych zarówno w nowym budownictwie jak również remontów czy unowocześniania starszych obiektów.

www: http://www.tynki-wroclaw.com.pl/

:: szczegóły

Pit-Bud - Docieplenia, Wykonczenie wnętrz, śląsk, katowice, sosnowiec

Dzień dobry :) Chcemy zaoferować usługi firmy, specjalizującej się w pracach docieplenia budynków (elewacji). Posiadamy kompleksowy dostęp do materiałów renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zaproponować duży wybór tynków o zróżnicowanej kolorystyce i fakturze. Szczególnie dbamy o jakość wykonywanych robót i wymogi technologii dzięki czemu wykonywane przez nas prace są wysokiej jakości i służą inwestorowi przez długi okres. Zamówienia staramy się realizować szybko, czysto i solidnie.

www: http://www.pit-bud.pl/

:: szczegóły

Docieplenia Szczecin

Wykonujemy usługi budowlane wszelkiego rodzaju: dekarstwo, docieplenia, naprawa więźbi dachowej. Nasi fachowcy mają ogromne doświadczenie, dlatego efekty naszej pracy są wyjątkowo dobre. Pracujemy tylko na sprawdzonych materiałach, dzięki czemu możemy mieć pewność co do ich dobrej jakości. Zapraszamy.

www: http://http://www.docieplenia-dachy.szczecin.pl

:: szczegóły

Marbud - docieplanie stropodachów wentylowanych

Marbud - docieplanie wentylowanych stropodachów metodą nadmuchu pneumatycznego. Metoda pneumatycznego nadmuchu gwarantuje brak jakichkolwiek mostków termicznych przestrzeni docieplanej, oraz zachowuje ciągłość izolacji, co jest nie możliwe do uzyskania w tradycyjny sposób np. przez układania wełny z rolki. Materiały izolacyjne: wełna mineralna, styropapa, papa termozgrzewalna

www: http://stropodachy-docieplenia.pl/

:: szczegóły

Ekodocieplenia- ekologiczne docieplanie budynków celuloza

Oferujemy metodę wdmuchiwania celulozy, jako najbardziej ekologiczną na rynku usług budowlanych.

www: http://ekodocieplenia.com/

:: szczegóły

Docieplenia budynków Poznań

Zapraszamy na stronę firmy Cebiko, wiodącego sprzedawcy materiałów izolacyjnych i budowlanych.

www: http://cebiko.pl

:: szczegóły

Zakład Remontowo Budowlany Malbud.

Zakład Remontowo - Budowlany MALBUD działa na rynku podkarpackim od 1991 roku. W swojej ofercie oferuje wszelkie prace remontowo-budowlane. Usługi wykonujemy szybko oraz solidnie. Dowodem na to jest zadowolenie naszych klientów. Jeśli potrzebujesz fachowców z dziedziny budowlanej nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Przykłady wykonanych zleceń na stronie firmowej: www.malbud.mielec.pl w zakładce galeria. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą wykonywanych usług.

www: http://www.malbud.mielec.pl/

:: szczegóły

Dom-Term - docieplenia elewacji, budowa domów, dachy, remonty, rusztowania, okna - Kraków, małopolsk

Zakres naszej działalności to przede wszystkim kompleksowa budowa domów dla inwestorów indywidualnych, ale także prace ogólno-remontowe. Montujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, elektryczne, systemy solarne oraz wykonujemy docieplenia budynków. Działamy na terenie Krakowa, małopolski oraz sąsiednich województw. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji!

www: http://www.dom-term.pl

:: szczegóły

Okna

Powierzchnia okien to według szacunków ok trzydzieści procent powierzchni ściany. Dlatego inwestycja w ciepłe i nowowczesne okna to jednocześnia gwarancja odpowiedniego poziomu docieplenia naszego mieszkania czy domu. Okna Internorm to jedne z najnowocześniejszych i najbardzziej zaawansowanych technologicznie propozycji na polskim i europejskim rynku.

www: http://www.internorm.pl

:: szczegóły

Materiały do ocieplenia

Serwis zawiera ofertę firmy Bolix, wiodącego producenta chemii budowlanej. Firma dba o nieustanną modernizację materiałów, zarówno ocieplenia, jak i elewacji. W serwisie znajdują się realizacje firmy i wizualizacje systemów.

www: http://www.bolix.pl/

:: szczegóły

IPM-DOCIEPLENIA

IPM-DOCIEPLENIA jest Autoryzowanym Wykonawcą Polskiej Grupy Izolacji Natryskowych w zakresie stosowania pianek do izolacji termicznej i akustycznej w technologii Demilec Sealection 500 USA. Piana typu Sealection 500 pozwala na redukcję mostków termicznych, dzięki bezspoinowej powierzchni izolacyjnej. Prawidłowo wykonane docieplenie pozwala na podniesienie jakości mikroklimatu wewnątrz pomieszczeń, podniesienie walorów użytkowych pomieszczenia, uszczelnienie oraz wzrost trwałości powierzchni ściany, poddasza, redukcję strat energii, zmniejszenie kosztów ogrzewania zimą i klimatyzacji latem.

www: http://www.ipm-docieplenia.pl

:: szczegóły

remonty wykończenia wnętrz

Kompleksowe remonty Warszawa i usługi remontowe Warszawa - budowa domów, usługi hydrauliczne, elektryka, glazura, podłogi, cyklinowanie, ocieplenia, elewacje, docieplenia domów, wykończenia wnętrz - ROSLAN.

www: http://www.roslan.com.pl

:: szczegóły

Elewacje Kraków

Elewacje MAZBUD oferuje usługi budowlane i remontowe.Wykonujemy kompleksowo docieplenia i elewacje budynków (własne rusztowanie), jak również prace im towarzyszące: remonty elewacji, izolacje ścian fundamentowych, montaż elementów orynnowania, gładzie gipsowe oraz profesjonalne układanie płytek. Adoptujemy również poddasza wg. projektów klienta lub z wykorzystaniem naszego doświadczenia.Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i firm, budujących i remontujących domy, mieszkania oraz elewacje budynków.Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu.

www: http://mazbud-elewacje.pl

:: szczegóły

Docieplenia, stolarka aluminiowa, fasady

Firma budowlana Polconstruct specjalizuje się w wykonawstwie usług budowlano – remontowych. Szczególnie naszą dziedziną działania jest wykończanie budynków oraz stolarka aluminiowa. Nasze estetyczne nowoczesne elewacje, fasady czy konstrukcje aluminiowe budzą zadowolenie klientów z całego świata. Posiadamy międzynarodowe doświadczenie.

www: http://www.polconstruct.com/pl

:: szczegóły

Firma remontowo-budowlana "ULMAR-BUD"Kraków

Firma remontowo-wykończeniowa świadczy usługi w zakresie ,flizowanie,zabudowy g/k,docieplenia poddaszy,malowanie ,gładź gipsowa,kompleksowe wykończenia wnętrz.Terenem naszej działalności jest Kraków i województwo małopolskie.Faktury VAT,umowa ,pisemna gwarancja.

www: http://www.ulmarbud.tnb.pl/

:: szczegóły

Tynki silikatowe

Sprzedaż materiałów elewacyjnych: tynki akrylowe, tynki silikatowe, tynki mozaikowe, farby do wnętrz, farby elewacyjne, kleje, siatka, kołki, styropian, wełna mineralna, zaprawy, masy. Posiadamy obecnie dwa magazyny na terenie województw kujawsko-pomorskiego oraz mazowieckiego. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży budowlanej a miarą naszego sukcesu są tysiące zadowolonych klientów. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną wszelkich materiałów związanych z wykonywaniem dociepleń oraz wykańczaniem elewacji.

www: http://www.sklep-jackbud.pl

:: szczegóły

Profil System - docieplenia budynków

Sprzedaż materiałów i wykonawstwo w zakresie dociepleń budynków i zabudowy poddaszy. Sprzedaż elektronarzędzi. Sprzedaż materiałów i wykonawstwo w zakresie dociepleń budynków i zabudowy poddaszy. Sprzedaż elektronarzędzi.

www: http://www.profilsystem.com.pl/

:: szczegóły

Firma remontowo - budowlana REM-BUD Ryszard Dziadura

Od fundamentów po dach - remonty, dachy, docieplenia, elewacje, wykończenie wnętrz. Lublin, Bełżyce, woj. lubelskie. Doświadczona firma remontowa z Bełżyc. Wiele realizacji na terenie Lublina, Kraśnika, Puław, Opola Lub.

www: http://www.rem-bud.lublin.pl/

:: szczegóły

Docieplenia mieszkań

Jesteśmy firmą z branży budowlanej, zajmującą się ocieplaniem i docieplaniem domów i mieszkań. Posiadamy własną mieszalnię farb oraz tynków. Oferujemy także w bardzo konkurencyjnych cenach dociepalnie i ocieplanie a także tynki oraz inne materiały budowlane np. firmy Kreisel. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

www: http://www.jackbud.com.pl/

:: szczegóły

docieplanie

Nasza firma zajmuje się docieplaniem mieszkań, budynków i domów. W swojej ofercie mamy także sprzedaż po konkurencyjnych cenach materiałów budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.ocieplanie.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt