« Strona Główna

szukamy: projektowych

projektowych - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
małopolskie, Projekty indywidualne, Geologia, Budownictwo mieszkaniowe, Budownictwo jednorodzinne, Inne, Budowa domów, Projekty domów,


Usługi geodezyjne tarnów, geodeta tarnów, geodezja tarnów

Oferujemy szeroki zakres usług geodezyjnych t.j. pomiary sytuacyjno-wysokościowe, podziały i rozgraniczenia nieruchomości, tyczenia obiektów budowlanych. Obszar naszego działania to głównie powiat tarnowski ale wykonujemy prace na terenie całego województwa małopolskiego

www: http://geo-pomiar.net.pl/

:: szczegóły

Projekty Dworów - Projekty dworków i domów w stylu dworkowym

We współpracy z portalem Budujemy Dwór wystartował serwis poświęcony projektom domów w stylu dworu. Serwis Projekty Dworów - Studio Hussar swoją obecnością wypełnia lukę jaka w tym zakresie istniała na rynku. Już nie trzeba szukać stylowego projektu na chybił-trafił w ogólnobranżowych serwisach projektowych. Od dziś wystarczy zajrzeć do nas by mieć wgląd w wyselekcjonowaną pod względem stylu i równocześnie największą ofertę tematyczną na rynku.

www: http://www.projektydworow.pl/

:: szczegóły

Usługi Geodezyjne - Wołomin

- mapy do celów projektowych i - numeryczny model terenu (DTM) - wyodrębnianie nieruchomości pod drogi

www: http://www.uslugi-geodezyjne.pl

:: szczegóły

Usługi geodezyjne Rzeszów

Firma Pomiar-Rzeszów zajmuje się szeroko rozumianymi usługami geodezyjnymi, Wykonujemy min.: opracowania prawne i do celów projektowych, powykonawcze, a także tyczenia budynków i uzbrojenia podziemnego. Zapraszamy do współpracy.

www: http://pomiar.rzeszow.pl/

:: szczegóły

Pracownia Geodezyjna Geomiar Pabianice

Geodezja. Mapy w wersji tradycyjnej i numerycznej-cele projektowe. Sporządzanie map do celów prawnych i z podziałami nieruchomości. Wznowienia granic działek i rozgraniczenia nieruchomości. Geodezyjna obsługa budownictwa jedno i wielorodzinnego: mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków wraz z przyłączami, pomiary inwentaryzacyjne budynków i sieci, uzbrojenia terenu (odbiory). Obsługa geodezyjna budowy sieci: gazowych, energetycznych, telekomunikacyjnych, wodociągowych, kanalizacyjnych.

www: http://www.geomiar.pl

:: szczegóły

Wektoryzacja map Warszawa

Wykonujemy wszelkie prace inżynieryjno geodezyjne na terenie Warszawy. Współpracujemy z biurami projektowymi osobami prywatnymi i firmami. Atrakcyjne terminy i ceny usług. Zapraszamy.

www: http://www.geodeta-warszawa.pl

:: szczegóły

Zakład Robót Budowlanych Pająkowscy - zrb.net.pl

Zakład Remontowo Budowlany prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od roku 1982 r. Po śmierci pierwszego właściciela Firma została przejęta w marcu 2006 roku przez Jego żonę. Zajmuje się budową pod klucz małych i średnich obiektów, a także realizuje hale stalowe. Firma jest w stanie przeprowadzić inwestora od założeń projektowych, projektu, wyceny poprzez wszystkie roboty budowlane, aż do projektów aranżacji i wystroju wnętrz i ich realizacji włącznie za zagospodarowaniem terenu wokół budynków i budowli związanych z budową dróg dojazdowych, chodników, placów. Wykonujemy również częściowe zl

www: http://zrb.net.pl

:: szczegóły

GEODEZJA 

Kompleksowa i profesjonalna obsługa geodezyjna inwestycji i nieruchomości. Mapa do celów projektowych cyfrowa. Podział działki (nieruchomości). Geodezyjna obsługa inwestycji - wytyczenie budynku, inwentaryzacja powykonawcza (odbiór budynku). Wznowienie punktów granicznych - wskazanie, wytyczenie granic, rozgraniczenie. Pomiar powierzchni działki.

www: http://www.egeo.pl/

:: szczegóły

Projekty domów

Wszystkie projekty zebrane w jednym miejscu , wybierz cos dla siebie. Projekty znanych biur projektowych zobacz teraz.

www: http://www.wszystkieprojekty.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt