« Strona Główna

szukamy: siatka ogrodzeniowa

siatka ogrodzeniowa - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Stal budowlana, Inne, Budownictwo jednorodzinne, Hurtownie budowlane,


Kowalski - balustrady Rzeszów

Firma KOWALSKI powstała w 2008 roku z pomocą [url=http://www.kowalski-metaloplastyka.pl]Towarzystwa ALTUM ? Programy Społeczno-gospodarcze[/url] oraz środkom pozyskanym z funduszy unijnych. Przyznane środki pozwoliły na zakup specjalistycznych urządzeń potrzebnych do produkcji głównie szeroko pojętej metaloplastyki.

www: http://www.kowalski-metaloplastyka.pl

:: szczegóły

Bramy ogrodzeniowe

Na ogrodzenie składa się siatka ogrodzeniowa, bramy i słupki ogrodzeniowe. Często ogrodzenia wykonuje się z gotowych paneli ogrodzeniowych. Słupki wykonuje się rur stalowych o minimalnej grubści 2mm i maluje proszkowo lub natryskowo. Panele wykonywane są z drutu o grubości 4mm, następnie cynkowane ogniowo i malowane metodą proszkową najczęściej na zielono.

www: http://www.solexogrodzenia.pl

:: szczegóły

Druty powlekane i siatki ogrodzeniowe - Biała Podlaska - Delta

Firma DELTA Jan Sadowski produkuje druty powlekane i siatki ogrodzeniowe od 1983r. Nasze wyroby i towary są bardzo popularne w regionie północno-wschodnim, a sprzedają się na terenie całego kraju. Odbiorcami naszych siatek ogrodzeniowych są firmy handlowe, firmy budowlane oraz odbiorcy indywidualni. W ofercie posiadamy wyroby typowe dostępne z magazynu, oraz realizujemy indywidualne zamówienia klientów. W naszej ofercie można znaleźć: druty powlekane, druty ocynkowane, siatki ogrodzeniowe, słupki ogrodzeniowe i akcesoria montażowe.

www: http://deltasiatki.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt