« Strona Główna

szukamy: z bali

z bali - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
małopolskie, Architekci, Biura nieruchomości, dolnośląskie, Inne, Budownictwo jednorodzinne, Inne, Domy, Inne, Projekty domów, Deweloperzy, Budowa domów, Domy z bali, Domy z drewna,


drewniane domy z bali

Nasza firma to prawdziwa pasja do drewna, dająca oryginalne efekty w stawianiu domów drewnianych oraz usługach ogólnobudowlanych. Drewno to doskonały materiał, dlatego nasza firma wybrała ten rodzaj domów . Nasza profesja to konstrukcje drewniane, domki letniskowe oraz renowacja domów drewnianych. Każdy realizowany projekt traktujemy z osobna, pozwala to na dokładne wykonanie konkretnego elementu. Dostarczamy wsparcie przy projektach i pomagamy w uzyskaniu pożądanego efektu. Podejmujemy prace na

www: http://www.krol-bud.pl/

:: szczegóły

Stollux

Firma Stollux jest wykonawcą wysokiej jakości domów drewnianych. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1993 roku. Od samego początku skupiliśmy się na budownictwo drewniane. Specjalizujemy się w budowie domów z bali o wymiarach począwszy od 16 cm, poprzez 20 cm i 24 cm, do bali naturalnie okrągłych o średnicy 30 cm. Jako nieliczni w kraju korzystamy z bali o średnicy 40 cm, oraz o średnicy aż 50 cm. W naszej ofercie polecamy domy szkieletowe, oraz domy z bali.

www: http://stollux.com

:: szczegóły

sauny Wrocław

Wspaniały producent saun "SAUNALAND" to marka z tradycjami, niemniej jednak także stosująca innowacyjne technologie, albowiem branża saun, umożliwia, ba! wprost wymaga, aby dwie branże funkcjonowały razem. Od ponad 10 lat para się budową łaźni: suchych, parowych, na podczerwień. Ponadto ten producent sauny zajmuje się sprzedażą balii z drzewa oraz pieców do saun i sterowników do nich. Nasza realizacje: sauny Wrocław, to prawdziwy majstersztyk. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin galerii i do wykorzystywania usług tej docenianej i uznanej marki.

www: http://www.saunaland.pl

:: szczegóły

Domy szkieletowe

Posiadanie prywatnego domu to marzenie wielu ludzi, jednakże należy sobie zdawać sprawę jak trudno dziś wybudować własny dom. Jednakże z uwagi na oryginalne rozwiązania, korzystając z usług jakie daje Drewland, możesz w każdej chwili zbudować niezbyt drogi dom. Drewland w swojej majętnej ofercie oferuje takie opcje jak domy drewniane, domy z bali czy domy szkieletowe

www: http://www.drewland.com.pl/

:: szczegóły

Zbigniew Szewczyk - Domy z bali i domy z drewna

Budujemy domy z bali, domy z drewna, karczmy, restauracje, zajazdy, hotele według tradycyjnej technologii na terenie całego kraju. Budujemy w oparciu o projekty zarówno gotowe jak i indywidualne. Oddajemy do użytku domy z bali pod klucz. W swojej ofercie posiadamy: - domy z bali całoroczne i domy z bali letniskowe, - dobudowy z bali do istniejących domów, - obiekty z bali turystyczne i gastronomiczne (hotele, bary i zajazdy), - elementy architektury ogrodowej. Zapraszamy na naszą stronę www

www: http://kanadyjskiedomy.pl/

:: szczegóły

Domy z bali, domy z drewna, całoroczne domy z bali

Nasze domy budujemy z naturalnych, pełnych, okrągłych bali o średnicy od 30 cm do 45 cm, nie poddanych jakiejkolwiek obróbce mechanicznej. Ścięte pnie drzew są jedynie okorowywane, a dalej w pełni odrysowywane, ręcznie wycinane i pasowane. Dzięki tej technologii każdy z naszych domów jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Posiadamy gotowe projekty, ale potrafimy dostosować każdy projekt i realizację do Państwa marzeń.

www: http://www.logs.com.pl/

:: szczegóły

Domy z bali

Firma Felden to firma budowlana z Białegostoku mająca w swojej ofercie: domy z drewna, domy z bali, domy drewniane w technologii szkieletowej. Firma buduje zarówno domy jednorodzinne jak i budynki użyteczności publicznej jak: restauracje, pensjonaty, hotele.

www: http://felden.pl/

:: szczegóły

Domy drewniane

Przedsiębiorstwo Profisbud to profesjonalizm i innowacyjność dostosowana do Państwa potrzeb. Sprzedajemy i montujemy domy z gotowych elementów drewnianych ? produkt nie tylko w pełni naturalny, ale również niesłychanie funkcjonalny i praktyczny! To prostota formy ?szyta na miarę? Państwa potrzeb, to unikatowy klimat i szczególny charakter, którego nie doświadczą Państwo w żadnym innym domu. Zapraszamy do owocnej współpracy!

www: http://profisbud.pl

:: szczegóły

Domy z bali, domy z drewna, domy drewniane - Chaty Wasco

Firma Wasco z Powałczyna budująca prawdziwe domy z drewna typu Chata.

www: http://www.wasco.pl/

:: szczegóły

Drewniane domki

Jesteśmy firmą jaka od ponad 5 lat na rynku europejskim zajmuje się budową domków drewnianych z balika.Oferujemy domy z drewna, drewniane domki letniskowe, altanki ogrodowe, drewutnie, pomieszczenia na sauny, biura, bary w bardzo różnych rozmiarach i konfiguracjach.Słyniemy z tego iż nasze domki stawiamy szybko, fachowo i w przystępnej cenie.

www: http://www.drewnianedomki.com

:: szczegóły

Makaoz produkuje domy z bala, domy letniskowe i domy energooszczędne

Marzysz o pięknym domu modułowym, nasza firma pomoże podjąć Ci decyzję i wybudować Twój wymarzony dom szkieletowy. Oprócz nowoczesnych domów energooszczędnych, produkujemy także tradycyjne domy z bali i małe domki drewniane, domy letniskowe.

www: http://makaoz.pl/

:: szczegóły

Domy z drewna BZ Bacówka

Firma BZ Bacówka - domy z drewna oferuje swoim klientom wysokiej jakość domy z bali. Nasza firma powstała z myślą o Państwa wygodzie oraz poczuciu bezpieczeństwa podczas realizacji inwestycji budowlanych z drewna. W zależności od potrzeb oferujemy Państwu, wykonanie całej inwestycji tzw. "pod klucz". W zależności od indywidualnych oczekiwań załatwimy za Państwa także wszelkie konieczne formalności związane m.in. z zakupem materiałów. Budujemy domy z bali drewnianych świerkowych o grubości od 40 do 160 mm, sprowadzonych ze Skandynawii.

www: http://www.bzbacowka.pl/

:: szczegóły

Dach-Gont - domy z bali, gonty drewniane łupane produkcja karczmy z bali

Jesteśmy firmą z Podhala od wielu lat zajmujemy się budową domów z drewna oraz produkcją i montażem gontów drewnianych.

www: http://dach-gont.com.pl/

:: szczegóły

Domy z bali

Domy z bali czy domy drewniane to rozwiązanie, które wcale nie musi pozostawać w sferze Waszych marzeń i westchnień.

www: http://www.domy-drewniane-szturc.eu/

:: szczegóły

e-projekty24

e-projekty24.pl oferuje projekty gotowe domów mieszkalnych oraz projekty garaży. W swojej ofercie posiadamy różne kolekcje projektów typowych wiodących biur architektonicznych, np. projekty domów letniskowych, projekty domów jednorodzinnych, domy dwurodzinne oraz wielorodzinne, projekty domów bliźniaczych i szeregowych, projekty domów w technologi tradycyjnej-murowej, projekty domów w technologi drewnianej szkieletowej oraz domy z bali, projekty domów parterowych, piętrowych z poddaszem użytkowym oraz wiele innych. Znajdziesz tu zarówno typowe projekty domów tradycyjnych jaki i projekty domów

www: http://www.e-projekty24.pl/

:: szczegóły

Aranżacja i projektowanie wnętrz, home staging - Łódź.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą aranżacji i projektowania wnętrz w Łodzi i okolicach. Oferuję kompleksową usługę aranżacji wnętrz zawierającą pełną dokumentację techniczną, wizualizację projektowanego wnętrza, zestawienie proponowanych materiałów, mebli, sprzętów i elementów wystroju wnętrza. Zapraszam na moją stronę internetową balinska-wnetrza.pl po szczegółową ofertę aranżacji i projektowania wnętrz oraz home staging"u, czyli przygotowywania domów i mieszkań do sprzedaży lub wynajmu.

www: http://balinska-wnetrza.pl/

:: szczegóły

Domy z bali

Nasza firma DIMAR funkcjonuje na rynku od 10 lat. Specjalizujemy się w imporcie i eksporcie modrzewia, oraz w budowie domów z bali. W związku z tym iż posiadamy duże doświadczenie budowa naszych domów zajmuje nam mało czasu, ok. 3 miesięcy, a domki mają perfekcyjne wykonanie. Domy z bali stwarzają niepowtarzalny styl, którego każdy będzie Państwu pozazdrościł. W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą, zapraszamy na naszą stronę internetową.

www: http://www.drewnianydom.eu

:: szczegóły

Domy kanadyjskie

Firma Wako funkcjonuje na rynku polskim i zagranicznym od 1990 roku. Od początku swojej działalności projektuje i buduje domy drewniane. Technologia stawiania domu wybierana jest w zależności od jego celu przeznaczenia. Główny punkt oferty firmy Wako stanowią domy kanadyjskie (szkieletowe), domy z bali i mury pruskie. Praktyka zdobyte w trakcie wykonywania nawet najbardziej rozbudowanych architektonicznie konstrukcji pozwala na realizację domów drewnianych zgodnych z indywidualnymi oczekiwaniami klientów.

www: http://www.wakodomy.pl

:: szczegóły

projekty domów

Mój - Dom to profesjonalne projekty domów jednorodzinnych oraz letniskowych o tradycyjnej, szkieletowej i wieńcowej konstrukcji. Nowatorskie rozwiązania, niebanalne pomysły, szeroka oferta nie przestaje satysfakcjonować naszych Klientów. Mamy nadzieję, że i Państwo znajdą wymarzony dom wśród naszych projektów.

www: http://www.moj-dom.pl/

:: szczegóły

Domy drewniane, projekty domów drewnianych, domy z bali

Dom z Bieszczad produkuje całoroczne domy drewniane. Domy z bali drewnianych. Gotowe projekty domów drewnianych. Całoroczne Drewniane domy letniskowe karczmy pensjonaty. W swojej ofercie posiadamy ok. 150 projektów domów z bali drewnianych.

www: http://domzbieszczad.pl/

:: szczegóły

Oferta sprzedaży i montaży domów z bali drewnianych

Konsorcjum Nieruchomości Consulting

www: http://domydrewniane.wsn.pl/

:: szczegóły

Domy z drewna ogrodowe

Nasza Firma zajmuje się budową domów: domy z bali sosnowych. Budowa domów w różnych technologiach szkieletowych, tradycyjnych.

www: http://www.domyzdrewna.sprzedaz-dom.info

:: szczegóły

MAGBOS: DOMY Z DREWNA

Nasza firma oferuje następujace usługi: - budowa domów drewnianych całorocznych i letniskowych - elewacje drewniane - konstrukcje drewniane - wiązary dachowe i więźba dachowa - sprzedaż drewna budowlanego - sprzedaż elementów do budowy domów drewnianych - usługi stolarsko-ciesielskie

www: http://www.magbos.com/

:: szczegóły

Domy z bali drewniane

Interesują Cie domy z drewna, to zapoznaj sie z naszym serwisem, który przedstawia wiele aktualnych informacji z dziedziny budownictwa, wyposażenia wnętrz, remontów, jest również poradnikiem budowlanym. Znajdziesz tutaj wiele informacji z dziedziny prawa budowlanego umów, materiałów budowlanych i wiele innych porad.

www: http://www.domyzbali.blogspot.com

:: szczegóły

Maszyny

W naszym serwisie znajdziesz ciekawe artykuły z wielu dziedzin. Przykładowe tematy to : budownictwo, zdrowie, dieta odchudzająca, domy z bali, edukacja, angielski. Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

www: http://art.tawar.pl/

:: szczegóły

Budowanie, materiały budowlane

spis ciekawych stron związanych z budownictwem, domami i nie tylko

www: http://www.ciekawe.spinacz.info/budownictwo-c-2.html

:: szczegóły

Tynki i domy szkieletowe

Serwis o tematyce związanej z budownictwem, oraz urządzaniem mieszania. Technika domów szkieletowych

www: http://ciekawe.spinacz.info/dom-ogr-d-c-5.html

:: szczegóły

Strongwood Polska - Domy z bali

Budojemy domy z bala z doskonale wysuszonego drewna do wilgotności 15-19%. Domy te budowane w technologii XXI wieku nie osiadają , nie wykazują ruchów związanych z dosychaniem drewna , są proste w konstrukcji, szczelne i ciepłe. Można je zbudować we własnym zakresie lub wynająć firmę budowlaną, która nie musi mieć doświadczenia w budowie domów z bala.

www: http://www.strongwood.pl/

:: szczegóły

Domy z drewna, domy z bali drewnianych, domki drewniane - Konform S.C

Zajmujemy się budową domów z drewna oraz domów z bali. Posiadamy gotowe projekty. Zapewniamy szybkie terminy realizacji. Na każdy domek z drewna udzielamy wieloletniej gwarancji. Budujemy na terenie całej Polski, a także za granicą. Każdy dom może być wybudowany według projekty inwestora.

www: http://www.domy-z-drewna.com.pl/

:: szczegóły

Domy z bali - Gdańsk

Całoroczne domy z bali już od 1200zł/m2

www: http://www.domy-z-bali.com.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt