Sklepy
Sklepy budowlane

  :: Dodaj wpis  

Gumitaras

Z produktem marki Gumitaras zbudujesz własny taras drewniany na swoim balkonie szybko i trwale, a dodatkowo oszczędzisz przy tym koszty instalacji. Na stronie producenta desek tarasowych zamieszczone zostały dokładne opisy kolekcji, w tym deski zróżnicowane kolorystycznie i elastyczne pod kątem wzorów, w jakie można je układać.

www: http://gumitaras.pl/

:: Szczegóły » Gumitaras

Drewex Thermo - thermodrewno

Firma zajmuje się produkcją wysokiej klasy desek elewacyjnych i innych materiałów budowlanych do samodzielnego montażu, które wykonywane są z thermo drewna. W naszych ośrodkach dystrybucji klienci mogą nabyć komplety drewna na elewację w różnych stylach, w tym deski elewacyjne szczotkowane czyli specjalnie postarzane dla uzyskania lepszego efektu estetycznego.

www: http://drewexthermo.com/

:: Szczegóły » Drewex Thermo - thermodrewno

Drzwi drewniane

MILEWSKI Sp. z o.o. - w ofercie wysokiej klasy stolarka drewniana.Drzwi i okna wykonane z drzewa sosnowego i mahoniowego. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne|Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne}. Najlepsze gatunki drewna obrabiane według najnowszych standardów, gwarantują jakość produktów S-Klasa. Ten symbol jakości posiada niewiele firm w Europie. Oryginalne wzornictwo, sto lat doświadczenia.

www: http://www.milewski.com.pl

:: Szczegóły » Drzwi drewniane

Korek naturalny, korkowe materiały, boazerie korkowe

TAFA Spółka jawna w Zabrzu specjalizuje się w obsłudze firm usługowych zajmujących się dekorowaniem ścian poprzez klejenie tapet ściennych oraz wykładaniem korka naturalnego. Nasi odbiorcy używają także kasetonów sufitowych oraz rustykalnych belek sufitowych do dekorowania sufitów. Współpracujemy z czołowymi producentami artykułów wykończenia wnętrz. Dzięki 21 letniemu doświadczeniu znamy potrzeby naszych klientów .Elastycznie reagujemy na zmieniające się trendy i nowinki w dekorowaniu wnętrz.

www: http://www.tafa.pl/oferta/korek.htm

:: Szczegóły » Korek naturalny, korkowe materiały, boazerie korkowe

farby, kleje, chemia budowlana

W naszej ofercie handlowej znajduje się kilka tysięcy produktów wielu producentów i marek. Oferta ta jest stale poszerzana uwzględniając rosnące potrzeby rynku oraz naszych klientów z uwzględnieniem najbardziej wyszukanych wymagań. Współpracujemy z najbardziej znanymi i najlepszymi producentami, dzięki czemu posiadamy w swojej ofercie większość uznanych na rynku.

www: http://www.dbcolor.pl

:: Szczegóły » farby, kleje, chemia budowlana

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt