Budownictwo
Zaopatrzenie budownictwa

  :: Dodaj wpis  

Portal Kopalin i Surowców Mineralnych - Polskie Kopalnie

Portal promujący polski przemysł wydobywczy surowców mineralnych i kopalin (kruszyw, kamieni ozdobnych - ogrodu). Celem serwisu jest skupienie firm związanych z branżą wydobywczą. Jest narzędziem pomagającym odszukać kopalnie w Polsce ,łączy producentów i dostawców z klientami. W portalu można zamieścić ogłoszenie, zlecenie kupna oraz wyszukać przetargi ogłoszone na dostawę surowców mineralnych. Jedyny szczegółowy katalog firm związanych z przemysłem wydobywczym.

www: http://www.surowce-kopalnie.pl/

:: Szczegóły » Portal Kopalin i Surowców Mineralnych - Polskie Kopalnie

Elbud Hurt - systemy kominowe

Firma Elbud Hurt istnieje na polskim rynku od 2009 r. Jesteśmy generalnym dostawcą elementów dla firmy Elbud Sp. z o.o. oraz prowadzi działalność handlową z innymi firmami. Na specjalne życzenie kontrahenta dostarczamy zamówiony towar zgodnie ze specyfikacją i harmonogramem. Zapewniamy dowóz pod konkretny adres.

www: http://www.elbudhurt.pl

:: Szczegóły » Elbud Hurt - systemy kominowe

TRANSTOOLS - Narzędzia hydrauliczne, pneumatyczne, pompy, silniki

Transtools Sp. z o.o. jest firmą, która istnieje na rodzimym rynku od 1994 r. Wytwarzamy takie produkty jak narzędzia pneumatyczne, piły taśmowe, pompy Rexroth oraz szlifierki kątowe. W naszej bogatej ofercie mamy również części zamienne do pomp hydraulicznych, a oprócz tego cylindry, kule wycofujące i separatory. Ofertę produktową kierujemy do takich obszarów, jak: górnictwo, przemysł, a także kolejnictwo. Oferujemy także profesjonalny serwis i naprawianie pomp oraz silników hydraulicznych.

www: http://www.transtools.pl/

:: Szczegóły » TRANSTOOLS - Narzędzia hydrauliczne, pneumatyczne, pompy, silniki

www.metalex.poznan.pl - narzędzia

Metalex Poznań jest hurtownią, która zajmuje się sprzedażą zarówno narzędzi, jak i urządzeń przydatnych w pracy codziennej. Firma prowadzi swoją działalność w sklepie stacjonarnym, ale również dysponuje sklepem internetowym, co powoduje, że osoba chętna zawsze może zrobić zakupy, sprawdzić dostępność intersującego towaru, porozmawiać z fachowym doradcą. Hurtownia dysponuje np. różnego rodzaju spawarkami, wiertarkami, frezarkami oraz wieloma innymi narzędziami i urządzeniami technicznymi, które znajdą swoje zastosowanie we wszystkich domach.

www: http://www.metalex.poznan.pl/

:: Szczegóły » www.metalex.poznan.pl - narzędzia

Kruszywa, nawóz, dolomit - EKO-WAP

Jesteśmy firmą oferującą kruszywa budowlane i drogowe, dolomit oraz wapno. Szukając sposobu na wapnowanie gleby, nierzadko trafiasz na strony, które mianują się witrynami eksperckimi, jeśli chodzi o artykuły tematyczne na temat wapnowania. Jednak po wejściu na nie, okazuje się, że są to po prostu strony spamerskie, naszpikowanie reklamami, o wartości użytkowej równej 0. Z naszą stroną firmową nie grozi Ci takie doświadczenie. Zajrzyj, przekonaj się.

www: http://www.ekowap.pl/

:: Szczegóły » Kruszywa, nawóz, dolomit - EKO-WAP

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt