Sklepy
Hurtownie budowlane

  :: Dodaj wpis  

Bramy stalowe

STAL IMPEX Sp. z o.o. jest producentem wysoko przetworzonych metali ocynkowych w postaci kształtowników – rur a także profili stalowych. Firma STAL IMPEX istnieje na rynku od 1997 roku. Początkowo firma zajmowała się importem rur i konstrukcji stalowych. Obecnie firma posiada trzy linie technologiczne do tworzenia rur i profili a także agregat cięcia wzdłużnego. Umożliwia to produkcję dużego asortymentu profili i szybką realizację zamówień. W ofercie firmy znajdują się wyłącznie wyroby wysokiej jakości. Klientami STAL IMPEX Sp. z o.o. są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne. Wyrob

www: http://www.stalimpex.eu

:: Szczegóły » Bramy stalowe

Elmar Poznań

Firma Elmar rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku jako niewielki sklep w Przeźmierowie z produktami elektrotechnicznymi. Na skutek szybkiego rozwoju, firma Elektron przekształciła się w znaną na całą Wielkopolskę hurtownię elektrotechniczną. Przedsiębiorstwo oferuje ok. dwudziestu tysięcy artykułów znanych producentów z dziedziny elektrotechnicznej. Hurtownia Elektron swoim odbiorcom gwarantuje szeroki asortyment, fachowe doradztwo techniczne oraz przystępne ceny a także rabaty.

www: http://www.elmar.pl/

:: Szczegóły » Elmar Poznań

Internetowa hurtownia budowlana

Jesteś zainteresowany skorzystaniem w czasie remontu z najlepszych rozwiązań na świecie, z jakich korzystają również specjalistyczne firmy? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Cię do nawiązania współpracy z nasza firmą. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne do budowy i remontu materiały dlatego nie zwlekaj i odwiedź nasz sklep internetowy.

www: http://www.zamurowany.pl/

:: Szczegóły » Internetowa hurtownia budowlana

Akcesoria do drzwi

Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości dodatków do drzwi i okien. W swojej ofercie posiadamy materiały montażowe (m.in. pianki, folie, silikony, zamocowania, taśmy)oraz narzędzia ręczne.

www: http://simteq.pl

:: Szczegóły » Akcesoria do drzwi

Termopol 2 Kraków - hurtownia branży grzewczej i sanitarnej

Termopol 2 ? Grupa SBS Sp z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową w branżach: grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej i wentylacyjnej na terenie Małopolski. Działamy na rynku od roku 1991. Naszymi priorytetami są: profesjonalna obsługa Klientów, poszerzanie asortymentu i jakości oferowanych produktów.

www: http://www.termopol.krakow.pl

:: Szczegóły » Termopol 2 Kraków - hurtownia branży grzewczej i sanitarnej

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt