Materiały budowlane
Ceramika budowlana

  :: Dodaj wpis  

Cegielnia Michałów - producent cegieł i pustaków

Producent cegieł i pustaków – cegielnia Michałów produkuje wysokiej jakości cegły i inne materiały budowlane. Oferuje sprzedaż pustaka wentylacyjnego, cegły kratówki, cegły postarzanej, cegły dekoracyjnej, ozdobnej. Sprawdź naszą ofertę – zapraszamy!

www: http://www.cegielniamichalow.pl/

:: Szczegóły » Cegielnia Michałów - producent cegieł i pustaków

www.mikulska-klinkier.pl

Firma Mikulska Klinkier, która oferuje bogatą gamę materiałów budowlanych, m.in. cegły, płytki, kamienie, bruki, parapety, chemię budowlaną i przede wszystkim klinkier. Wszystko to produkowane jest przez uznanych międzynarodowych producentów , co gwarantuje solidność wykonania. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.mikulska-klinkier.pl, gdzie znajdą państwo także liczne promocje.

www: http://www.mikulska-klinkier.pl/

:: Szczegóły » www.mikulska-klinkier.pl

Skład Centrum Klinkieru na Śląsku

Firma Centrum Klinkieru, duży skład wyrobów klinkierowych. W ofercie firmy znajdują się między innymi: cegła klinkierowa, płytki elewacyjne, bruki klinkierowe, jak również produkty uzupełniające: czapy, daszki, stopnice.

www: http://www.centrumklinkieru.pl

:: Szczegóły » Skład Centrum Klinkieru na Śląsku

Sklep internetowy z wyposażeniem łazienek

W dzisiejszych czasach nie mamy czasu na relaks ? dlatego nasza propozycja to relaks w łazience - wieczorem, trochę przy okazji. Gdy do funkcjonalności łazienki dodamy wspaniały klimat ? wyczarujemy domowe SPA, miejsce magiczne ? nasz azyl spokoju. Łazienkę, która nie będzie kojarzyła się nam z wieczornym obowiązkiem dbania o higienę ale łazienkę, w której dbamy o zdrowie, gdzie odpoczywamy i nabieramy sił do następnego aktywnego dnia

www: http://lazienka.com.pl

:: Szczegóły » Sklep internetowy z wyposażeniem łazienek

CERBUD PŁYTKI CERAMICZNE I ANTYBAKTERYJNE, MOZAIKI, CHEMIA BUDOWLANA

W swojej ofercie posiadamy płytki ceramiczne o właściwościach antybakteryjnych oraz samoczyszczących, które stosujemy w: łazienkach, kuchniach, salonach, restauracjach, szpitalach, gabinetach lekarskich, szkołach, wellness&SPA, basenach czyli wszędzie tam gdzie wymagane jest zachowanie szczególnej higieny. Płytki antybakteryjne Active polecene są szczególnie w miejscach gdzie mamy do czynienia z emisją instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych, czy chociażby ze zwykłym dymem z papierosa.

www: http://cerbud.org/

:: Szczegóły » CERBUD PŁYTKI CERAMICZNE I ANTYBAKTERYJNE, MOZAIKI, CHEMIA BUDOWLANA

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt