Budownictwo
Budownictwo drogowe

  :: Dodaj wpis  

Znaki drogowe

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, cieszącą się opinią solidnej i wiarygodnej.Celem działalności jest kompleksowa realizacja i dostarczanie profesjonalnie wykonanych usług inżynierskich, związanych z remontami oraz budową dróg, ulic, placów wraz z infrastrukturą towarzyszącą tym robotom.Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do wykonywania robót drogowych spełniające najnowsze wymagania odnośnie ochrony środowiska. Zatrudniamy kadrę inzynierską z uprawnieniami i doświadczeniem zawodowym oraz wykwalifikowanych robotników drogowych.

www: www.ifelix.pl

:: Szczegóły » Znaki drogowe

Geosyntetyki

Geosyntetyki używane są w budowie autostrad, lotnisk, różnego rodzaju dróg, parkingów, skarp, nasypów, torowisk kolejowych, brzegów mórz, rzek, jezior, sztucznych zbiorników i kanałów wodnych, przyczółków mostów i wiaduktów. Mają zastosowanie przy budowie wysypisk odpadów komunalnych i składowisk substancji niebezpiecznych dla otoczenia. Stosowane są jako warstwa separacyjna, warstwa filtracyjna, drenaż, warstwa wzmacniająca (zbrojenie), warstwa uszczelniająca, warstwa ochronna oraz zabezpieczenie przeciwerozyjne.

www: http://www.geosyntetyki.net/

:: Szczegóły » Geosyntetyki

"Pflaster-Profis" - Usługi Brukarskie

Firma "PFLASTER - PROFIS" działa na rynku już od 7 września 1993 roku i z każdym rokiem od powstania rozwija się coraz lepiej. Zapewnia profesjonalne wykonanie prac i podejście do Klienta. Działamy w branży brukarstwa oraz robót budowlanych czy kanalizacyjnych. Od lat zajmujemy się również architekturą krajobrazu np. ogrodową. Oprócz wyżej wymienionych prac, oferujemy również usługi koparką Cat oraz minikoparką Volvo.

www: http://www.pflasterprofis.pl/

:: Szczegóły » "Pflaster-Profis" - Usługi Brukarskie

przewierty w betonie wrocław

Męczysz się z tą wiertarką, a mimo to, jednakże nie posuwasz się ani dziesięć minimetrów do przodu, robiąc te [url=http://www.technikadiamentowa.net.pl]otwory w betonie[/url]? Jesteś świadom, że wiercenie w betonie proste nie jest, że przewierty w betonie to już wyższy poziom wtajemniczenia, o procesie cięcia betonu już nie nawet słowem się nie zająknę.

www: http://www.technikadiamentowa.net.pl

:: Szczegóły » przewierty w betonie wrocław

Ren-Trans Bydgoszcz

Sprzęt ciężki czy też odpowiednie materiały są połową sukcesu, opowiadająca się za budową dróg Bydgoszcz. Dlatego też istotnym jest, a żeby te dwa elementy wywodziły się z jednej jednostki. Jednakże znalezienie takiej nie jest łatwym działaniem. Ponieważ to zazwyczaj te dwie kwestie się wykluczają. Ren- trans zaś jest rozwiązaniem na powyższe dylematy.

www: http://ren-trans.com.pl/

:: Szczegóły » Ren-Trans Bydgoszcz

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt